Alişan ve Buse Varol Hayallerine Kavuşuyor! Tektaş Çifti Sonunda İmzayı Attı: Yeni Projeler Kapıda!

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Alişan ve Buse Varol Hayallerine Kavuşuyor! Tektaş Çifti Sonunda İmzayı Attı: Yeni Projeler Kapıda!

2018 yılında nikah masasına oturan Buse Varol ve Alişan; 3 yıl içinde 2 kişi çıktıkları bu yola 4 kişi olarak devam ediyorlar. Burak ve Eliz’in hayatlarına girmesiyle daha da neşelenen Tektaş çifti, dün akşam Instagram’dan müjdeyi verdi; imzalar atıldı dizi çekimleri başlıyor!

Buse Varol

Dizi Çekimleri Başlıyor mu?

Bildiğiniz gibi önceki haftalarda güzel oyuncu Buse Varol’un doğum günüydü, 30. yaşını sevdikleriyle ve ailesiyle kutlamak isteyen Buse Varol’a Alişan’dan güzel bir jest geldi! Arnavutköy’de bir balıkçıyı eşi için kapatan Alişan; Buse Varol’un doğum günü için hiçbir masraftan kaçınmadı.

Buse Varol ve Alişan

Ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle büyük bir parti düzenleyemeyen çiftimiz sadece yakın arkadaşları ve aileleriyle güzel bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi. Doğum gününe ise Buse Varol’un güzelliği damga vurdu! Kısa süre önce Eliz’i dünyaya getiren Buse Varol’un iki ay içinde hamilelik kilolarından kurtulması gözlerden kaçmadı.

Buse Varol ve Alişan

İmzalar Atıldı!

Doğum günü çıkışında ise Alişan ve Buse Varol’u bekleyen bir muhabir ordusu vardı. Kısa süren doğum gününün ardından mekandan ayrılan Alişan; muhabirlerin sorularına içtenlikle yanıt vermekten de geri durmadı. Alişan’ın söylediğine göre çiftimiz yaz aylarında setlere dönmeye hazırlanıyomuş!

Buse Varol ve Alişan

3 sene önce aşklarının başladığı dizi setlerine dönmek için gün saydıklarını ifade eden Alişan ve Buse Varol; “Henüz imzalar atılmadı ama güzel şeyler olacak!” açıklamasını yapmıştı. Dün akşam ise Buse Varol, bir menajer ile anlaşarak oyunculuğa döneceğinin sinyalini verdi!

blank

Instagram’da çok sevilen, takip edilen Buse Varol ve Alişan çiftinin popülerliğini gören yapımcılar ikili için düğmeye bastı! Beraber rol alacakları dizi hazırlıklarına devam eden Tektaş çifti; dizi için imzayı attı! Dün akşam Buse Varol ve Alişan Instagram’da imza attıkları anları takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Bakalım sevilen çiftimiz karşımıza nasıl bir proje ile çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz