Demet Akalın’dan Okan Kurt’a Kalpleri Eriten Cümleler: İyi ki Benimsin

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Demet Akalın’dan Okan Kurt’a Kalpleri Eriten Cümleler: İyi ki Benimsin

Demet Akalın ve Okan Kurt, medya dünyasının en çok takip edilen çiftleri arasında yer alıyor. Demet Akalın’ın Instagram hesabında, Okan Kurt’un fotoğrafıyla birlikte paylaştığı doğum günü mesajı görenlerin kalbini ısıtıyor.

Ayrılsalar da Beraberler!

2012 yılında dünyaevine giren çift, 2018 yılında boşanmışlardı. Gerekçe olarak Okan Kurt’un aile şirketine ait borçlar sebebiyle, Akalın’ın villasına haciz gelmesini gösteren çift, kızları Hira’ya rağmen bir süre görüşmeme kararı almışlardı.

Çok Uzun Sürmedi!

blank

Ünlü çiftin ayrılık kararı pek uzun sürmedi. Boşanmalarından kısa bir süre barışan çift, yeniden birlikte yaşamaya başladı. Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin bu hamlesi, ‘yeniden evlilik olacak mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

‘Şu An Sadece Sevgiliyiz’

blank

Yeniden evlenip evlenmeyecekleri merak konusu olan çift, yöneltilen sorulara ‘Şu an sadece sevgiliyiz. Böylesi daha güzel.’ şeklinde yanıt verdi. Boşanmalarında üçüncü bir kişinin etkisi olmadığını belirten çift, zor zamanlardan geçtiklerini, ancak atlattıklarını söyledi.

Mutluluklarına Gölge Düştü!

blank

Pandemiye rağmen tatilden geri kalmayan Demet Akalın- Okan Kurt çifti, geçtiğimiz aylarda Uludağ’da fotoğraf paylaşmışlardı. Ancak bu tatil ünlü çiftimize pahalıya patladı.

blank

Tatil sonrasında Okan Kurt’tan kötü haber geldi. Demet Akalın, covid testi pozitif çıkan Kurt’un, duyarsızlık yüzünden virüs kaptığını açıkladı ve Instagram hesabından isyan etti.

blank

Sevgilisinden dolayı kendisini de evde izole eden Demet Akalın’dan da kötü haber gecikmedi. Kısa süre sonra kendisinin de covid testinin pozitif çıktığını açıklayan Akalın, hastalığı hafif atlattı. Bu sebeple bir süre ekranlardan uzak kalan Demet Akalın’ın partneri Alişan, sık sık Akalın’ın durumuyla ilgili bilgi verdi.

Kötü Günler Geride Kaldı! Şimdi Aşk Zamanı!

blank

Zor günleri birlikte atlatan Demet Akalın- Okan Kurt çifti aşk dolu günler yaşıyor. Demet Akalın, sevgilisi Okan Kurt’un doğum gününü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Hayat arkadaşına ‘Oyy benim deli Kurt’um’ şeklinde seslenen ünlü şarkıcının ‘İyi ki doğdun, iyi ki benimsin’ sözleri, görenlerin kalbini ısıttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz