Kapatılan Uçaktan Sonra “At” Skandalı! Şeyma Subaşı’nın Başı Dertten Kurtulmuyor: “Cevabım Bu Hak Ettiniz!”

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Kapatılan Uçaktan Sonra “At” Skandalı! Şeyma Subaşı’nın Başı Dertten Kurtulmuyor: “Cevabım Bu Hak Ettiniz!”

“Ekmek yoksa pasta yesinler” mottosuyla hareket etmeyi hayatının bütün alanlarında kullanmayı ihmal etmeyen Meedo eniştemiz; bildiğiniz gibi dün sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa için özel jet bulamadı! Ancak Mısırlı milyarder eniştemize bu bile engel olamadı ve “demokrasilerde çareler tükenmez” diyerek bir yolcu uçağını kendilerine tahsis etti!

Şeyma Subaşı

Uçak Polemiği Büyüyor!

Evet eniştemiz, bildiğiniz büyük bir yolcu uçağını 4 kişi için tahsis etmiş! Yolcu uçağını, kendisine özel jet haline getiren sevgilisi Meedo’ya sevgisini her fırsatta haykıran Şeyma Subaşı; elbette fırsatı kaçırmadı ve bu durumu Instagram takipçilerine duyurdu. Yalnız gerçekten ne hayatlar var!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Kısa süre içinde sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerinden kaçamayan Şeyma ve Meedo; Instagram’dan Twitter’a Ekşi Sözlük’e kadar bütün sosyal medya platformlarında “görgüsüz” ilan edildi! Hatta bazı ünlü simalardan Şeyma Subaşı’ya özel paylaşımlar geldi, örneğin güzel oyuncu Şebnem Bozoklu bugün bindiği bir vapurun boş olduğunu görünce Şeyma Subaşı’ya atıf yapmadan duramadı; “Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba!”

Şeyma Subaşı

Eleştirilere Yanıt Gecikmedi!

Sosyal medyada Şeyma Subaşı linci devam ederken; güzel Instagram fenomenimiz sevgilisi ve kızıyla birlikte Bali tatilinin tadını çıkarıyor. Tabii Meedo enişte sağ olsun; oturduğumuz yerden Bali turu yapıyoruz! Bugün sevgilisini ve Melisa’yı paylaşarak “her şeyin en iyisini hak ettiğini” iddia eden Şeyma Subaşı; kendisine gelen yorumlara daha fazla sessiz kalamadı!

blank

Denizin keyfini çıkarttıkları sahilde gördüğü atları sevmek için Instagram videosu çekmeye başlayan Şeyma Subaşı, sosyal medyadan gelen yorumları ti’ye aldı; “Meedo bir tane at bulamayınca bütün atları benim için toplayıp getirtti. Size cevabım bu, hak ettiniz! Bunu Türkçe yazıyorum çünkü benimle kafayı bozanlar sizlersiniz!” Bakalım Şeyma Subaşı’dan başka “laf sokmalar” gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz