Yine Maldivler Yine Sponsor Vakası: Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in 250 Bin TL’lik Tatili Bedavaya Geldi!

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Yine Maldivler Yine Sponsor Vakası: Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in 250 Bin TL’lik Tatili Bedavaya Geldi!

Son dönemlerde ünlü simaların yurt dışında ya da yurt içinde Instagram takipçileri sayesinde ücretsiz konaklama ve tatilleri sosyal medyada olay olmaya devam ediyor! Son olarak güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Maldivler tatilini sponsorlarla bedavaya getirdiğini görmüştük. Bugünlerde ise aynı taktiğin, aralarında aşk dedikoduları çıkan Kerem Bürsin ve Hande Erçel tarafından da uygulandığına şahit olduk.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Ünlülerin Sponsorlu Tatilleri Başladı!

Normalde gittikleri tatilleri ya da mekanları sosyal medyadan ve takipçilerinden sır gibi saklamaya çalışan ünlülerimiz; söz konusu Maldivler olunca bir anda içlerine Şeyma Subaşı kaçıyor ve tespih tanesi gibi storyler dizmeye başlıyorlar! Sponsor akımının öncüsü ise Cem Yılmaz’la ayrılığının ardından yalnızlığı tercih eden güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ydı.

Serenay Sarıkaya

Sosyal medyayı aktif kullanmayan ve neredeyse “kırk yılda bir” diye tabir edebileceğimiz sıklıkta story ya da gönderi paylaşan Serenay Sarıyaka; Maldivler’e gidince aniden Şeyma Subaşı modunu açarak Maldivler’den bool boool story ve gönderi paylaştı. Bu paylaşımların ortak noktası ise güzel oyuncunun her fotoğrafında gittiği oteli etiketlemesiydi! Konakladığı otelin reklamını yapan Serenay Sarıkaya bu şekilde yaklaşık 200 bin TL olan otel ücretinden kurtuldu.

Demet Akalın

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Sponsorlu Tatili!

Serenay Sarıkaya’nın ardından ise Demet Akalın, kendisine “gariban” lakabını kazandıracak Dubai tatilini sponsorlarla işbirliği yaparak bedavaya getirdi. Hatta bunu da inkar etmedi. Son olarak “benim neyim eksik?” diye düşünen güzel oyuncu Merve Boluğur’un otellere mail göndererek; ücretsiz konaklama peşinde olduğunu öğrenmiştik. Fakat Serenay Sarıkaya ya da Demet Akalın kadar şanslı olmayan Merve Boluğur’un maillerine geri dönen otel olmuyormuş!

Hande Erçel

Ancak Merve Boluğur’dan daha şanslı olan birileri var: Hande Erçel ve Kerem Bürsin! Instagram’da en fazla takipçiye sahip Türk oyuncu ünvanına sahip olan Hande Erçel, 20,7 milyon takipçisinin hakkını sonuna kadar veriyor. Normalde gittiği tatilleri ya da mekanları paylaşmayan Hande Erçel; Serenay Sarıkaya gibi Maldivler’den bol bol konakladıkları oteli etiketleyerek story paylaşıyor. Aynı taktiği beraber tatile gittiği Kerem Bürsin de yapınca ikilinin Maldivler tatillerini sponsorla bedava getirdikleri ortaya çıktı!

blank

Yaklaşık 250 bin TL’lik tatili bedavaya getiren ikili; önümüzdeki birkaç gün daha Maldivlerin tadını çıkartacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz