Demet Akalın Ortisini Çabuk Unuttu! Buse Varol ve Alişan’ın Acısı Varken Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Demet Akalın Ortisini Çabuk Unuttu! Buse Varol ve Alişan’ın Acısı Varken Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Yasakların kalkması ve eğlence mekanlarının tekrar faaliyete geçmesi ile birlikte muradına eren Demet Akalın, dün akşam Alaçatı Cahide’de kurtlarını döktü. Alişan ve Buse Varol’un acılı gününde Demet Akalın’ın eğleniyor olması takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Demet Akalın Muradına Erdi

Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Akalın’ın yeni şarkısı ve klibi hazır olur olmaz soluğu Alaçatı’da aldı. Her fırsatta gece eğlencelerini özlediğini söyleyen Akalın, mekanlar açılır açılmaz kendini Cahide’ye attı. Okan Kurt’un Dj olarak yer aldığı gecede Akalın Kenan Doğulu eşliğinde kurtlarını döktü. Survivor şampiyonu İsmail Balaban ve elenen yarışmacılardan Batuhan Karacakaya da Demet Akalın’a eşlik etti.

Survivor’ın Kaderini Yazdı!

Survivor’ın finalinde yarışmanın kaderini yazmak için elinden geleni yapan Demet Akalın amacına ulaştı. İsmail Balaban için oy isteyen, hatta ev ahalisini adeta darlayan Akalın, İsmail Balaban ile birlikte şampiyonluğu kutladı. Kutlamalarda Batuhan Karacakaya da yer aldı. En az yarışmadaki kadar sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Karacakaya ve Balaban’ın eğlendiği anlar sosyal medyaya yansıdı.

Eğlendiği Storylere Tepki Yağdı

blank

Demet Akalın kurtlarını dökedursun, Buse Varol ve Alişan, Selçuk Tektaş’ın sağlığı için derbeder oluyordu. Tektaş ailesinin bu zor gününde Demet Akalın’ın önce Selçuk Tektaş için dua isteyip ardından eğleniyor olması takipçilerini şaşırttı. Malum, ünlü şarkıcı Seda Sayan ile yaşadığı kavgada tam da bu konuya kızmıştı.

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın final bölümünde, duygusal anların yaşandığı sırada Seda Sayan’ın yeni sezon için kanal ile anlaştığını bildiren bir mesaj göndermesi Demet Akalın’ı çılgına çevirmişti. Kadırgalı’yı sosyal medya hesabından silip engelledikten sonra bir açıklama paylaşan Demet Akalın, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

blank

“Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

blank

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz