Bir Zamanlar Çukurova Seti Çok Eğlenceli! Bülent Polat’ın Murat Ünalmış’a Söylediği Türküye Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Bir Zamanlar Çukurova Seti Çok Eğlenceli! Bülent Polat’ın Murat Ünalmış’a Söylediği Türküye Çok Güleceksiniz

Sevilen dizi “Bir Zamanlar Çukurova”nın setinden müzik ve kahkaha eksik olmuyor. Bülent Polat’ın rol arkadaşı Murat Ünalmış için söylediği türkü herkesi çok eğlendirdi.

Bir Zamanlar Çukurova

ATV’nin sevilen dönem dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”, üçüncü sezonuna da reyting birincisi olarak devam ediyor. Geçen sezon tahtı “Mucize Doktor” dizisi tarafından epey sallanan dizi, pandemi döneminde birinciliği geri almayı başardı. Başrol oyuncusu Vahide Perçin’in diziden ayrılması bile diziyi kötü yönde etkilemedi.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları

Dizinin büyük başarısının altında hiç hız kesmeyen senaryo ve başarılı oyunculuklar var. Ama bugün öğrendik ki, setteki huzur ve eğlencenin de bu başarıda payı büyükmüş!

Böyle Eğlendiklerini Bilmiyorduk!

Murat Ünalmış

“Bir Zamanlar Çukurova” seti zaman zaman huzursuz olaylarla gündeme geldi. Örneğin, dizide Demir karakterini canlandıran başrol oyuncusu Murat Ünalmış’ın bir set çalışanına yumruk attığı söylendi. Ancak ünlü oyuncu, “Diziye emek veren hiçbir arkadaşımla aramda herhangi bir husumet söz konusu değildir” diyerek iddiaları yalanladı.

Murat Ünalmış

2019 yılı başında da “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusu Bircan Bali, set çalışanlarının paralarını alamadıkları için işi bıraktıklarını iddia etti. Ancak yapım şirketi bu iddiaları jet hızıyla yalanladı.

Bir Zamanlar Çukurova

Bir aşk ve dram dizisi olan “Bir Zamanlar Çukurova”dan döneme uygun “ağır duruşlu” fotoğraflar ve ara sıra çekilen selfieler dışında pek set fotoğrafı da göremedik. Üzerine bu tarz haberler de sosyal medyada setin huzursuz olduğu konuşulmaya başlandı. Ama dün çekilen videolardan anladık ki, durum hiç de sandığımız gibi değil!

“Boyu posu uzun beyim”

Bülent Polat Murat Ünalmış

Dün dizi setinden çok eğlenceli videolar geldi. Görünen o ki, setten müzik ve kahkaha eksik olmuyormuş. Dizide Gaffur karakterini canlandıran başarılı oyuncu Bülent Polat, rol arkadaşı Murat Ünalmış için bir türkü bestelemiş!

Boyu posu uzun beyim” türküsü eşliğinde dertli dertli duran Murat Ünalmış, görenleri epey güldürdü. İş bu kadarla da kalmadı. Meğer Murat Ünalmış ve Bülent Polat birlikte bağlama çalışıyorlarmış. Murat Ünalmış da hem bağlama çalma hem de türkü söyleme konusunda çok iyiymiş!

“Müzikle deşarj oluyorum”

Murat Ünalmış

Murat Ünalmış müzikle yakından ilgilenen bir oyuncu. “Müzikle deşarj oluyorum” diyen oyuncu 12 yıldır klarnet çalıyor! Bir önceki dizisi “Deli Gönül” için de bağlama çalmayı öğrenmiş. Belli ki “Bir Zamanlar Çukurova” setinde de rol arkadaşı Bülent Polat’la birlikte sık sık pratik yapıyor.

Benzer Haberler

Berrin Aslan 8 Şubat 2021

Demir Bey’den başkasını bey diye tanımamBir insan rolüne bu kadar mı yakisir?Ses tonu bile”bey tonu”☺️☺️Çok yetenekli ve başarılı bir genç adam .Allah yolunu açık etsin.DEmir Bey’den başka bir rolde bu kadar benimseyebilir miyim bilemiyorum ?Herşey dilediğince olsun Demir bey

Yorum Yaz