Alişan ve Demet Akalın’ın Yerine Kimin Geleceği Belli Oldu! Ekranların Efsane İsmi İmzayı Attı: Geri Dönüyor!

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Alişan ve Demet Akalın’ın Yerine Kimin Geleceği Belli Oldu! Ekranların Efsane İsmi İmzayı Attı: Geri Dönüyor!

Star TV kararını verdi! Demet ve Alişan’ın reytinglerde istikrarsız giden ve çoğu zaman reyting sıralamasında ilk 100’ün içinde bile kendine yer bulamayan sabah programı dün final bölümünün ardından ekranlara veda etti. Ancak Demet ve Alişan’ın yerine öyle bir isim geliyor ki; gündüz kuşağında kartlar yeniden dağıtılacak! Şimdilerde Kanal D ekranlarında Gelinim Mutfakta programını sunan Seda Sayan “magazinn.com”un iddiasına göre “Sabahların Sultanı” olarak Star TV’ye geri dönmeye hazırlanıyor!

Star TV’den Şok Hamle!

Bildiğiniz gibi 2021 sezonu yavaş yavaş final ve sezon finalleri yapmaya başladı. Birçok dizi, program ve yarışma uzun bir çalışma döneminin ardından tatil yapmak için ara vermeye hazırlanıyor. Hatta bazı diziler çoktan final ya da sezon finaliyle ekranlara veda etti. Bu yapımlardan biri de 10 aydır ekranda olan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı oldu.

blank

Geçtiğimiz sezondan beri ekranda olan sabah programını geçtiğimiz yıllarda uzun süredir küs olan Demet Akalın ve Alişan birlikte sunuyordu. Ancak istikrarsız ilerleyen reytingler ve Demet Akalın’ın konserleri yüzünden program sezon finali değil, final yaparak ekranlara temelli olarak veda etti. Hatta Demet Akalın bir daha televizyon programı yapmayı düşünmüyormuş!

blank

“Sabahların Sultanı” Geri Dönüyor!

Gündüz kuşağından kan kaybeden Star TV ise, yeni sezona bomba gibi hazırlanmaya şimdiden başladı bile! Şimdilerde Kanal D’nin sevilen yarışma programlarından Gelinim Mutfakta’yı sunan Seda Sayan, iddialara göre Star TV ile anlaşmış. “magazinn.com”un ortaya attığı iddiaya göre “Sabahların Sultanı” lakabının sahibi Seda Sayan; gelecek sezonda Star TV’de bir döneme damgasını vurmuş sabah programına geri dönecekmiş!

blank

Dün akşam Örfi Bilgin’in evinde yapım şirketiyle imza atan Seda Sayan; Eylül ayında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sunucusu ise henüz bilinmiyor! 2021 sezonu oldukça eğlenceli geçecek anlaşılan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz