Son Dakika Gelişmesini Müge Anlı Açıkladı! Fatma Öz Cinayetinde Bahri Maraşlı Hakkında Şok İtiraf Geldi!

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Son Dakika Gelişmesini Müge Anlı Açıkladı! Fatma Öz Cinayetinde Bahri Maraşlı Hakkında Şok İtiraf Geldi!

Müge Anlı’nın programında bir katil daha yakalandı. Geçtiğimiz haftadan beri canlı olarak aranan Fatma Öz’ün cansız bedeni tam 40 gün sonra ortaya çıktı. Müge Anlı’nın Instagram hesabından duyurduğu bu olayın ardından Fatma Öz’ün katil zanlısı Bahri Maraşlı’nın nasıl yakalandığını ise yine Müge Anlı’dan öğrendik!

Müge Anlı

Müge Anlı Instagram’dan Duyurdu!

Müge Anlı’nın programında yine kan dondurucu bir konuyla karşı karşıya kaldık. Her seferinde “Daha ne olabilir ki?” diye düşünsek de; ülkemizde yaşayan kişilerin ne denli korkunç ve sapık ruhlu olduğunu bazen unutuyoruz! Müge Anlı sayesinde ortaya çıkan bir diğer konu Fatma Öz oldu.

blank

Malatya’nın Gürün ilçesinde yaşayan Fatma Öz, 20 Nisan tarihinde ortadan kaybolunca; ailesi Müge Anlı’nın programına başvurdu. Acılı aile Fatma Öz’ü bulmak için canlı yayına katılınca ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmedi. Söylenenlere göre eşinden boşanan Fatma Öz’ün Bahri Maraşlı ile ilişkisi varmış! Bu detayın ardından gözler Bahri Maraşlı’ya çevrildi. Verdiği çelişkili ifadelerden sonra Müge Anlı ve ekibinin dikkatini çeken Bahri Maraşlı; 25 Mayıs tarihinde intihara kalkışınca ortalık karıştı.

blank

Cinayet Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz hafta ise Bahri Maraşlı’nın görüştüğü Yasemin Hanım Müge Anlı’nın canlı yayınına bağlanarak; Fatma Öz ile Bahri Maraşlı arasında duygusal bir ilişki olmadığını iddia etmiş ve Bahri Maraşlı’yı korumuştu. Ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı! İntihar girişiminden sonra hastaneye kaldırılan ve yanağından yaralanan Bahri Maraşlı; Fatma Öz’ü öldürdüğünü itiraf etti.

blank

Müge Anlı’nın programına katıldıktan sonra emniyet güçleri tarafından ifadesi alınan Bahri Maraşlı; ifade sırasında Fatma Öz’ü silahla öldürdükten sonra Gürün ilçesi Kavak köyü yakınlarındaki boş bir araziye taşlarla gömdüğünü anlattı. Bu ifadenin ardından ise emniyet güçleri Bahri Maraşlı’nın ifadesi üzerine tarif edilen yere giderek; Fatma Öz’ün taşlarla kapatılmış cansız bedenine ulaştı.

Müge Anlı ise Instagram hesabından; Bahri Maraşlı’nın bir diğer sevgilisi Yasemin Hanımın ifadesinden sonra cinayeti itiraf ettiğini söyleyince ortalık karıştı! Bakalım bu konu hakkında Müge Anlı Pazartesi günü neler anlatacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz