Dizi Bitti Polemikler Bitmedi! Masumiyet’in Yıldızı Serkay Tütüncü O İftiralara Ateş Püskürdü: “Zarar Verme…”

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Dizi Bitti Polemikler Bitmedi! Masumiyet’in Yıldızı Serkay Tütüncü O İftiralara Ateş Püskürdü: “Zarar Verme…”

Fox’un büyük umutlarla başlayan Masumiyet dizisi 13. bölümde ekranlara veda etti. Dizi bitti ancak, Masumiyet’in oyuncuları hakkında çıkan haberlerin ve iddiaların sonu gelmiyor. Pelin Çini’ye röportaj veren yakışıklı oyuncunun söylediği cümleler magazinciler tarafından çarpıtılınca ortalık karıştı! Sözlerinin sosyal medyaya farklı aksedildiğini gören Serkay Tütüncü, Twitter’dan o magazin hesaplarına ateş püskürdü.

Dizi Bitti Kavgası Bitmedi!

Geçtiğimiz aylarda “Sadakatsiz”e rakip olarak geldiği söylenen Masumiyet dizisi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Hem oyuncu kadrosuna hem de güçlü senaryosuna güvenen ekip; Masumiyet’in reyting sıralamasını domine edeceğinden oldukça emindi. Fakat sosyal medyada çokça konuşulan dizi, reytinglerde istenileni vermemeye başladı. İlk haftalarda reyting sıralamasında kendini gösteren Masumiyet, zaman içinde hızlı bir düşüş yaşadı.

Masumiyet

Aynı kanalda yayınlanan Yasak Elma’nın sezon finaline girmesinin ardından, son hamle olarak yayın günü değiştirilen dizinin reytingleri yükselişe geçmeyince; yapım ekibi Masumiyet’in fişini çekti ve büyük umutlarla başlayan dizi 13. bölümde ekranlara veda etti. Hatta finalin ardından basın mensuplarıyla konuşan Hülya Avşar; Masumiyet’in dijital projesi olduğunu ve televizyonda “yazık edildiğini” söyledi.

blank

Serkay Tütüncü Magazincilere Ateş Püskürdü!

Dizi bitmesine bitti ancak dizinin oyuncuları hakkında çıkan dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü arasında “aşk” iddiaları magazin gündeminde büyük ses getirdi. Güzel oyuncunun bu iddiayı yalanlamasının ardından bugün Serkay Tütüncü Pelin Çini’ye röportaj verdi. Röportaj esnasında sarf ettiği bir açıklama sosyal medyada çarpıtılınca yakışıklı oyuncu magazincilere ateş püskürdü.

blank

Ünlü oyuncu; “Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı. Seksüel çekimin olduğu yerde her zaman bir merak vardır. Hep diri tutar. Bu aslında yaptığımız iş için de geçerli. Partnerinle sevişmek zorunda değilsin, sadece seyircinin sizi sevişirken hayal etmesini sağla, yeter” açıklamasını yapınca birçok yayın organı bu söylemi “Serkay Tütüncü’den seks itirafı!” şeklinde yaymaya başladı.

Ancak Serkay Tütüncü, açıklamasını çarpıtan magazincilere Twitter’dan ateş püskürdü; “Seçtiğiniz başlıklara ve fotoğraflara dikkat edin biraz! Cümlelerin sağından solundan çekip zarar verme derdindesiniz. Tık almak için kötüleşmeyin. Lütfen.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz