Alişan’dan Ağlatan Paylaşım: Kardeşinin Acısını İlk Günkü Gibi Yaşayan Alişan Selçuk Tektaş’ın Kaybını Hala Kabullenemiyor

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Alişan’dan Ağlatan Paylaşım: Kardeşinin Acısını İlk Günkü Gibi Yaşayan Alişan Selçuk Tektaş’ın Kaybını Hala Kabullenemiyor

Ünlü şarkıcı Alişan’ın acısı bir türlü dinmiyor. Geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı toprağa veren Alişan, kardeşinin yokluğuna bir türlü alışamadı. Ünlü şarkıcı, kardeşinin mezarının başından ayrılmıyor. Yemekten, içmekten kesilen Alişan geçtiğimiz dakikalarda Instagram hesabından kardeşi ile ilgili öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenler duygularına hakim olamadı.

Son Ana Kadar Umut Dolu Bekleyiş Sürmüştü

Bundan bir buçuk ay önce Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmış, Alişan için acılı süreç başlamıştı. Yoğun bakımın kapısından ayrılmayan ve her fırsatta kardeşi için dua isteyen Alişan, büyük bir umutla kardeşinin iyileşeceği günü bekliyordu. Alişan’ın eşi Buse Varol’da Alişan ile aynı durumu paylaşıyordu. Buse Varol; türbe türbe gezip dua ediyor, Selçuk Tektaş’ın iyileşmesi için Allah’tan şifa diliyordu. Selçuk Tektaş için işlemediği hayır kalmayan Alişan ve Buse Varol, ne yazık ki bundan günler önce acı dolu haberi aldı. Selçuk Tektaş, Covid-19 mücadelesinde yenik düştü ve hayata gözlerini kapattı. Kara haberi alan magazin camiası Alişan’ı bir dakika yalnız bırakmadı ve ünlü şarkıcının yanında oldu.

Alişan Kardeşinin Yokluğunu Kabullenemiyor

Kardeşini son yolculuğuna uğurlayan Alişan, o günden beri Selçuk Tektaş’ın mezarının başından ayrılmıyor. Acılı şarkıcı, kardeşinin ölümünü hala kabullenememişe benziyor. Yemeden, içmeden kesilen Alişan, acılı gününde kimseyle konuşmak istemiyor ve dostlarının telefonlarını açmıyor. Bu zor zamanlarında eşinin yanından bir an olsun ayrılmayan Buse Varol da Alişan ile birlikte Selçuk Tektaş’ın yasını tutuyor ve bu süreçte güçlü kalmaya çalışıyor. Buse Varol, Selçuk Tektaş ile ilgili paylaşımlarına devam ederken geçtiğimiz dakikalarda Alişan da kardeşi ile ilgili oldukça duygusal bir gönderi paylaştı.

Bugün 7. Gün Kardeşim

Kardeşinin ölümünün ardından günleri saymaya başlayan Alişan, kardeşi ile birlikte olan bu fotoğrafını paylaşarak acısını gösterdi. Biz de Alişan’a başsağlığı ve Selçuk Tektaş’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz