Seda Sayan’ın Koltuğunu Devralan(!) Demet Akalın Yeni Projesinin Reklamlarına Başladı: Yazın Sahnede Kışın Sette

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Seda Sayan’ın Koltuğunu Devralan(!) Demet Akalın Yeni Projesinin Reklamlarına Başladı: Yazın Sahnede Kışın Sette

Kısa bir süre önce Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Gelinim Mutfakta yarışması için Demet Akalın “Kaynanalar hazır olsun, kırmızı elmamı alıp geliyorum” şeklinde bir açıklama yapmış ve yarışma için çok heyecanlı olduğunu ilan etmişti. Bugünse Demet Akalın çılgın projesi için ilk tanıtım videosunu Instagram hesabından yayınladı. İşte Demet Akalın ve gelinlerin coşkusu konulu paylaşımı!

Seda Sayan Demet Akalın Rotasyonu

Alişan ile birlikte sundukları program için daha sonra Seda Sayan’la anlaşılmasından dolayı Seda Sayan ve Demet Akalın arasında oldukça uzun süreli bir gerginlik yaşandığı herkesin hafızasındadır. Daha sonrasında yaşadıkları tatsızlığın ardından “Seda Abla’ya çok kırıldım ama saygım var. Okan’la nikahımızda şahidimizdi” ifadelerini kullansa da kırgınlığın sürgit olduğu da bir gerçek. Ancak Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki bu durumsa birçok kişi tarafından oldukça ironik bulundu. Sonuç itibariyle Demet Akalın Seda Sayan’ı işimi aldın diye suçlarken kendisi de Seda Sayan’ın bırakmış olduğu programa geçiş yapmış oldu. Aslına bakılırsa ilişkileri çok eskilere dayalı olan ikili resmen aralarında rotasyon yapmış oldular.

Çekimler Başladı

blank

Çekimlerine kısa bir süre önce başlanan Gelinim Mutfakta yarışması için Demet Akalın “Böylesine başarılı bir projenin bir parçası olmak gurur verici. Kanal D ekranında çok eğleneceğimize emini. Çekimlere başlamak için sabırsızlanıyorum” diyerek heyecanını her fırsatta ifade etmişti. Bugün de programın tanıtım videosunu paylaşan Demet Akalın ekranlara gelmek için geri sayıma başlamış görünüyor.

Startı Verdi

Demet Akalın Instagram hesabından bu heyecanına dair ilk paylaşımını ise bugün yaptı. Programın tanıtım videosunu paylaşan Demet Akalın paylaşımının altına da “Gelinim Mutfakta yeni sezonunda kazandırmaya devam ediyor! Sen de altın bilezikleri kazanmak ve her gün yakana çeyrek altın takmak istiyorsan hemen başvur!” diyerek programın tanıtımını yapmaya başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz