Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’i Hiç Böyle Görmemiştiniz! Eşi ile Aynı Karede Görünen Erçel “Perişanım” Dedi

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’i Hiç Böyle Görmemiştiniz! Eşi ile Aynı Karede Görünen Erçel “Perişanım” Dedi

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız başrol oyuncusu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel bugün Instagram hesabından tüm takipçilerini şaşırtan bir paylaşım yaptı. Eşi Caner Yıldırım ile birlikte oldukları paylaşımda Gamze Erçel herkesi şok eden bir itirafta bulundu. Fotoğrafından da oldukça bitkin ve yorgun görünen Erçel “Perişanım” dedi. İşte paylaşımın detayları!

Yine Perişanım!

gamze erçel

4.1 milyon takipçiye sahip olan ve attığı her adımı, kullandığı her ürünü hemen hemen her gün takipçileri ile paylaşan Gamze Erçel bugün hepimizi şaşırttı. Sürekli bir yerlere giden ve hareket halinde olan Gamze Erçel bugün eşi Caner Yıldırım ile birlikte spor yaparken büyük bir itirafta bulundu. Yorgun olduğu her halinden belli olan Gamze Erçel, takipçileri ile durumunu “Perişanım” şeklinde paylaştı.

20 Bin TL İddiaları

blank

Sürekli kızı Mavi ve eşi Caner Yıldırım ile birlikte paylaşımlar yapan Gamze Erçel ailesi ile birlikte yaptığı eğlenceli paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini ve beğenisini topluyor. Geçtiğimiz günlerde de paylaşımlarından elde ettiği iddia edilen kazançla gündeme gelen abla Erçel herkesi epey şaşırtmıştı. Sosyal medyada oldukça popüler olan Gamze Erçel’in Instagramda yaptığı her hikaye paylaşımı başına 20 bin TL aldığı iddia edilmişti.

Bir Zamanların Sinema Güzeli

blank

Güzelliği ile ablası Hande Erçel kadar dikkat çeken ve sosyal medya hesabını son derece aktif bir şekilde kullanan Gamze Erçel, 1992 Balıkesir doğumlu. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezun olan Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema organizasyonunda “Sinema Güzeli” seçiliyor. Ardından oyunculuğa adım atmaya karar veren Gamze Erçel Çılgın Dershane Üniversitede ve Hayat Ağacı gibi yapımlarda yer aldı. 2019 Nisan ayından bu yana Caner Yıldırım ile evli olan Gamze Erçel’in bir de Mavi isminde bir kızı bulunuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz