Okan Kurt Çıtayı Arşa Çıkardı! Demet Akalın’a Üç Dilde Doğum Günü Kutlaması

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Okan Kurt Çıtayı Arşa Çıkardı! Demet Akalın’a Üç Dilde Doğum Günü Kutlaması

Demet Akalın- Okan Kurt çifti çifte bayram yaşıyor! Doğum günü Ulusal Egemenlk ve Çocuk Bayramı ile kesişen ünlü şarkıcı Demet Akalın’a ınsatagram’dan doğum günü kutlamaları yağdı. Bu kutlamaların en özeli ise Okan Kurt’un üç farklı dilde yazdığı doğum günü mesajları oldu.

Boşandıktan Sonra Aşkları Alevlendi!

Geçtiğimiz yıllarda boşanan ve kısa süren bir görüşmeme kararının ardından tekrar bir araya gelen Demet Akalın – Okan Kurt çifti, tekrar evlenip evlenmeyecekleri ile ilgili sorulara ‘Şimdilik sadece sevgiliyiz. Böylesi daha güzel.’ yanıtını vermişti. Görünen o ki sevgililik ünlü çiftin aşkını daha da alevlendirmiş.

Romantik Doğum Günü Kutlamaları Eksik Olmuyor!

blank

Geçtiğimiz günlerde eski eşinin doğum gününü ‘Oyy benim deli Kurt’um, iyi ki doğdun, iyi ki benimsin’ şeklinde paylaşan Demet Akalın’ a Okan Kurt’tan romantizmi ikiye katlayan bir kutlama geldi.

Üç Farklı Dilde Doğum Günü Mesajı!

blank

İlk paylaşımında sevgilisinin doğum gününü Türkçe olarak kutlayan Kurt, ‘Güzeller güzeli aşkım doğmuş. İyi ki doğdun herşeyim’ mesajını yayınladı.

Tek Dilde Aşkını Anlatamadı!

blank

Okan Kurt, tek bir dilde aşkını anlatamamış olacak ki, ardından İngilizce mesaj içeren bir paylaşım geldi. ‘Happy birthday love’ mesajıyla, Akalın’ın bir konser fotoğrafını paylaşan Kurt, bununla da yetinmedi!

Aşk İtalyanca Yaşanıyor!

blank

Son gönderisinde İtalyanca’yı tercih eden Okan Kurt, Demet Akalın ile çekilmiş bir fotoğrafını ‘Buon compleanno amore’ mesajı ile paylaştı. Kurt’un jesti bununla sınırlı değildi elbette! Büyük aşkına bir de Luis Vuitton çanta hediye ederek çıtayı Everest’e çıkardı!

Teşekkürü İhmal Etmedi!

blank

Demet Akalın deli Kurt’una teşekkür etmeyi ihmal etmedi, hediyesini ‘Teşekkür ederim aşkım’ mesajı ile Instagram’da paylaştı. Güzel şarkıcıya ekip arkadaşları ve ünlüler dünyasından adeta kutlama mesajları yağdı.

Benzer Haberler

Özö 25 Nisan 2021

İnsanları anlamış değilim evet herkesin kararına saygımız var ama arkadaşlar kendinizi kaybetmeyin insanların birçoğu sizden örnek alıyor madem boşandıniz hale boşanm

Selam 25 Nisan 2021

Bu hayata geriye iyi biseyler bırakmak gerek biraz edep biraz ahlak birazda insanlık sen müslüman evladısin sen Türk evladısin güzel örnek ol ..

Selam 25 Nisan 2021

Seviliyorsun demet ablam güçlü ve güzel bı anne

Yorum Yaz