Alişan’dan Güldüren #TBT Paylaşımı Geldi: “Şimdi Ben Bu Fotoğrafı Neden Çektim?”

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Alişan’dan Güldüren #TBT Paylaşımı Geldi: “Şimdi Ben Bu Fotoğrafı Neden Çektim?”

Sevilen türkücü ve sunucu olan Alişan, son günlerde canlı yayında yaptırdığı Koronavirüs aşısı ile gündemde! Alişan’ın aşı olması, pek çok aşı bekleyen sağlık çalışandan tepki almasına neden oldu. Özellikle de Twitter’da ortalık baya bir karıştı.

Bugün ise bildiğiniz gibi Perşembe, yani Instagram’ın meşhur #TBT günü! Pek çok ünlü sima Perşembe günleri, Instagram’ın #TBT konu etiketiyle eski ya da mazide kalmış fotoğraflarını paylaşıyor. Bu akıma uyanlardan biri de Alişan oldu, üzerinde kıyafetlerle havuzda olduğu bir fotoğrafı paylaşan Alişan “Ben neden böyle bir fotoğraf çektim?” diyerek takipçileriyle sitemini paylaştı.

Alişan’dan #TBT Fotoğrafı!

Instagram’ın “Mazi yüreğimde saklıdır” mottosuyla yıllardır devam eden bir nostalji akımı var. Nostalji dediğime de bakmayın, bir hafta önceki fotoğraflar bile #TBT olarak paylaşılabiliyor. Neden bu akım için Perşembe günü seçilmiş orası merak konusu ama milyonlarca Instagram kullanıcısı Perşembe günleri #TBT olarak, diğer günlerde de #TB olarak geçmiş fotoğraflarını paylaşıyor.

Bugün ise #TBT hakkını kullanan ünlülerden biri sevilen türkücü ve sunucu Alişan oldu! Alişan, geçmişte havuzda kıyafetleri üzerinde çektirdiği bir fotoğrafı takipçileriyle #TBT konu etiketiyle paylaştı. Paylaşırken de Kemal Sunal’ın sevilen repliklerinden “Ben buraya neden çıktım?” tiradını kendine uyarlamayı ihmal etmedi: “Şimdi ben bu fotoğrafı neden çektim?Niçin çektim?Nasıl çektim? Bunu izaha gerek yok..Çekmişsem çekmişimdir? #tbt”

Alişan’ın bu fotoğrafı takipçileri tarafından çok sevildi. Kısa sürede 25 binin üzerinde like alan bu gönderiye, Alişan’ın takipçileri yaratıcı yorumlar yapmayı ihmal etmedi. Kimi fotoğrafa çok güldüğünü söylerken, kimi de Alişan’ın bu pozunu Soner Sarıkabadayı’nın kliplerine benzetti:

Alişan yorum
Alişan yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz