Setlere Geri Dönmeye Hazırlanan Fahriye Evcen’den Makyajsız “İstanbul” Pozları Geldi: Çok Fit!

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Setlere Geri Dönmeye Hazırlanan Fahriye Evcen’den Makyajsız “İstanbul” Pozları Geldi: Çok Fit!

Geçtiğimiz sene oğlu Karan’ı kucağına alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, bugün Instagram’dan yeni fotoğraflar paylaştı. Yeni paylaştığı fotoğraflarda fitliği, makyajsız hali ve şık tarzıyla dikkat çeken Fahriye Evcen’in yeni paylaştığı fotoğraflar takipçileri tarafından çok sevildi ve kısa sürede yüzbinlerce like aldı!

2017 yılında Burak Özçivit ile hayatını birleştiren Fahriye Evcen, 2019 yılında oğlu Karan’ı kucağına aldı. Evlendikten sonra setlere ara veren güzel oyuncu, evine ve oğlu Karan’a vaktinin büyük bir kısmını ayırıyor. Şu ana kadar bakıcı olmadan tek başına oğlu Karan’a bakan Fahriye Evcen, eğer güzel bir proje olursa setlere dönebileceği haberini vermişti.

2021’de Fahriye Evcen’i Ekranlarda Görebileceğiz!

Geçtiğimiz haftalarda, eşi Burak Özçivit ile görüntülenen Fahriye Evcen’e setlerden uzun zamandır uzak olduğu hatırlatılarak; yakın zamanda yeni bir projede yer alıp almayacağı sorusu yöneltildi. Fahriye Evcen bu soruya kesin bir cevap vermese de, gelen teklifleri değerlendirdiğini eğer içine sinen güzel bir proje olursa Eylül ayında ekranlara döneceğini ve oğlu Karan’a da bakıcı tutacağı haberini verdi.

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Fahriye Evcen’i umarız 2021 yılında yer aldığı bir projede izleme şansımız olur.

Doğal Haliyle Fahriye Evcen!

Instagram’ı sık kullanan ünlülerden biri olan Fahriye Evcen, hem kendisini hem oğlu Karan’ı hem de çekirdek ailesini Instagram hesabında paylaşıyor. Bugün de Fahriye Evcen’den yeni fotoğraflar geldi!

Fotoğraflarda Fahriye Evcen’i makyajsız doğal haliyle ve şık tarzıyla görüyoruz. Zaten Fahriye Evcen’e ağır makyajlar yakışmıyor, doğal haliyle çok daha güzel! Deniz kenarından birkaç kare poz paylaşan güzel oyuncu, gönderinin açıklama kısmına ise sadece “İstanbul” yazmakla yetiniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz