Uraz Kaygılaroğlu Menajeri Gamze Okutucu’yla Çıkan Aşk İddialarını Instagram’dan Ti’ye Aldı: “Mutluluklar Aşko!”

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Uraz Kaygılaroğlu Menajeri Gamze Okutucu’yla Çıkan Aşk İddialarını Instagram’dan Ti’ye Aldı: “Mutluluklar Aşko!”

Son dönemin parlayan yıldızlarından olan Uraz Kaygılaroğlu’nun her yaptığı hareket gündem olmasını sağlıyor. Dün uzun yıllardır menajerliği yapan Gamze Okutucu ile samimi bir fotoğrafı Instagram’dan hesabından paylaşınca iddiaların ardı arkası kesilmedi!

Bugün ise Uraz Kaygılaroğlu’ndan herkesi güldüren bir hamle geldi, aynı pozu ekibinden 3 kişiyle daha vererek Gamze Okutucu ile aralarında çıkan aşk iddialarını ti’ye aldı.

Ortaya Atılan Aşk İddiası

Dün, başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu tarafından paylaşılan bir fotoğraf ortaya birçok iddia atılmasına sebep oldu. Yıllardır menajerliği yapan Gamze Okutucu’yla sarıldıkları bir fotoğrafı Instagram storysinde paylaşan Uraz Kaygılaroğlu hakkında hemen aşk yakıştırmaları yapıldı.

Uraz Kaygılaroğlu ve Gamze Okutan

Bizim magazinciler bu tip durumları hiç kaçırmaz biliyorsunuz, hele de Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten ile hakkında aşk iddiaları çıkan Gamze Okutucu arkadaş olunca gıybet kazanı kaynamaya başladı. Üzerine de Melis İşiten’den akılları karıştıran bir tweet gelince ortalık karıştı!

Melis İşiten’den Açıklama Geldi

Melis İiten Tweet

Twitter’ı aktif olarak kullanan Melis İşiten; tam da Uraz Kaygılaroğlu ile Gamze Okutucu ile aşk iddialarının ortaya atıldığı gün “Bugün hissettiklerini unutma, bugün sana hissetirilenleri unutma 12.01.2021” tweetini attı. Bu tweetin üzerine çok şey yazılıp çizildi, ancak çok geçmeden Melis İşiten’den konuyla alakalı bir başka tweet geldi.

Uraz Kaygılaroğlu Aşk İddialarını Ti’ye Aldı!

Kendisi ve Gamze Okutucu hakkında çıkan haberlere herhangi bir açıklama yapmayan Uraz Kaygılaroğlu, bugün Instagram üzerinden aynı pozu diğer 4 ekip arkadaşıyla vererek aşk iddialarını ti’ye aldı. Ti’ye alan tek kişi Uraz Kaygılaroğlu değildi.

Uraz Kaygılaroğlu

Yakın arkadaşı Enis Arıkan’da Gamze Okutucu ile sarılmalı bir fotoğraf paylaştı. Uraz Kaygılaroğlu ise bu fotoğrafı kendi storysine ekleyerek “Mutluluklar aşko” yazarak goygoy yapmaya devam etti.

Enis Arıkan ve Gamze Okutucu
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz