Hadise’den James Bond Filmlerini Aratmayan Siyah Beyaz Pozlar Geldi! Deri Ceket ve Gözlükler de Cabası…

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Hadise’den James Bond Filmlerini Aratmayan Siyah Beyaz Pozlar Geldi! Deri Ceket ve Gözlükler de Cabası…

Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanan Hadise, hastalığı atlattı. Ancak tahmin edersiniz ki hastalık onun için bir hayli zor geçmişti. Bugün de neler yaşadığını ve koronavirüsten sonra başka bir hastalığa daha yakalandığından bahsetti.

Hadise karantinadayken zor günler geçirdiğini şu sözlerle ifade etti: “Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim. 2 hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca öksürdüm. Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu. Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Öksürük geçmiyor. ‘Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim?’ şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki koronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı.”.

Ünlü şarkıcı şimdilerde anksiyetesiyle mücadele ediyormuş. Hastalık sırasında bir hayli stres olmuş.

Hastalığı Atlatan Hadise’den Siyah Beyaz Pozlar!

Koronavirüsü zorluklarlada olsa yenen Hadise’den bugün siyah beyaz pozlar geldi. James Bond filmlerindeki ajanları aratmayan bu pozlar oldukça dikkat çekici!

Hadise, Instagram hesabından paylaştığı bu siyah beyaz fotoğraflarda siyah deri ceket giymiş. İspanyol paça pantolonu, siyah olduğunu tahmin ettiğimiz gömleği ve siyah gözlükleriyle de havasını konuşturmuş!

Hadise’yi bilirsiniz, ciddi pozlar vermeye bayılır. “Let’s go.” notunu eklediği bu fotoğraflarda da bir hayli ciddi görünüyordu. Nereye gittiğini bilmiyoruz ama gizemli kokular seziyoruz!

Hadise’ye siyah giymek çok yakışıyor! O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında giydiği siyah dantelli elbisesi de çok beğenilmişti.

Hadise, aynı geceden derlenen backstage videosunu geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaşmıştı. O Ses Türkiye’nin yılbaşı gecesi Hadise’nin kamera arkası görüntüleri çok izlendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz