Alişan’dan Mutluluk Pozu: Ailesi İçin Kendini Feda Eden Alişan Bakın Neyi Gerekçe Gösterdi!

Aleyna

Haberler

4 Ekim 2021

Alişan’dan Mutluluk Pozu: Ailesi İçin Kendini Feda Eden Alişan Bakın Neyi Gerekçe Gösterdi!

Alişan, Türk magazin dünyasının en çok takip edilen isimlerinden biri. Hem yaptığı işlerle hem dost ilişkileriyle hem de aile hayatıyla gündemden hiçbir zaman düşmeyen ünlü isim, son zamanlarda ailesine daha da kenetlendi ve onlarsız hiçbir şey yapmaz oldu. Bu durumda kardeşini kaybetmesinin etkisi de büyük olan Alişan, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile herkesi duygulandırmayı başardı. Bakın ünlü sanatçı ne için kendini feda ediyormuş!

Oldukça Zorlu Zamanlar Geçirdi!

Pandemi ne yazık ki Alişan’ı ve ailesini oldukça kötü etkiledi. Covid-19 nedeniyle kardeşini toprağa veren Alişan, bu acı kaybın ardından uzun süre yas tuttu ve sessizliğe gömüldü.

Bu zorlu süreçte birbirine iyice kenetlenen ünlü sanatçının ailesi, bu zamanlarda birbirlerinden güç alarak ayağa kalkmaya çalıştılar.

Alişan, kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızlarına kendi evladıymış gibi bakmaya ve ilgi göstermeye devam ediyor. Alişan’ın bu tutumu, gören herkes tarafından tebrik ediliyor. Ünlü sanatçı ne olursa olsun, hem kendi çocuklarını hem de kaybettiği kardeşinin evlatlarını birbirinden ayırt etmiyor ve hepsiyle ilgileniyor.

Eşi Buse Varol’un desteğini de bu süreçte sürekli olarak üzerinde hisseden Alişan, evlatlarıyla da zaman geçirmekten oldukça büyük keyif alıyor. Son olarak yaptığı bir paylaşımda kızı Eliz ile olan bir fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı bakın görenleri nasıl duygulandırdı!

”Her Şey Onlar İçin!”

Kızıyla olan bu fotoğrafını paylaşan Alişan, ”Her şey onlar için!” diyerek ailesine verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz