Program Bitti Polemikleri Bitmedi! Şimdi de Bülent Ersoy’un Mustafa Keser’i Yolladığı İddiası Ortalığı Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

4 Ekim 2021

Program Bitti Polemikleri Bitmedi! Şimdi de Bülent Ersoy’un Mustafa Keser’i Yolladığı İddiası Ortalığı Karıştırdı!

Star TV’nin olaylı programı Benzemez Kimse Bize final yaparak ekranlara veda etti ancak hakkında çıkan sansasyonların bir türlü sonu gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde Mustafa Keser, programın bitiş nedeninin Bülent Ersoy olduğunu söylemiş ve Instagram’dan bir açıklama yapmıştı. Bu olayın ardından Uçankuş TV’ye bağlanan usta sanatçı, basın toplantısı yaparak gerçekleri anlatacağının altını çizmişti. Bugün ise Mustafa Keser, Söylemezsem Olmaz programına bağlandı ancak Seren Serengil’in iddiasına göre program bitmemiş; Bülent Ersoy’un isteğiyle Mustafa Keser gönderilmişti!

Program Bitti Sansasyonları Bitmedi!

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser geriliminin ardından usta sanatçı Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı; “Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hemde sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek prograMi kabul ettim ve ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın STAR TV kanal yönetiminin hiçbir dahlî ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıklar Sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bunlarla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim. Sevgi ve saygılarımla…”

blank

Bu açıklamanın ardından Uçankuş TV’ye bağlanan Mustafa Keser, Türkiye’nin bilmesi gereken şeyleri açıklayacağını ve Bülent Ersoy’un şımarıklarını tek tek anlatacağını söyledi. 76 yaşındaki usta sanatçının bu sözleri herkesi şoke etti; “Ben 3-5 gün kafamı dinledikten sonra bir basın toplantısı yapacağım. Kimsenin duymadığı ve ortalığı ayağa kaldıracak açıklamalar yapacağım. Her şeyi anlatacağım. Türkiye’nin bilmesi gereken çok şey var onları açıklayacağım. Yer yerinden oynayacak. Herkes bulunduğu yeri bilmeli”

Ortalık Yangın Yeri!

Bizler bu açıklamanın ardından ortalığın durulacağını sanmıştık ancak çok yanılmışız. Bugün de Söylemezsem Olmaz masasının yorumcularından Seren Serengil, programın bitmediğini Mustafa Keser’in programdan gönderildiğini söyledi. Mustafa Keser ise; “Olabilir, benim bir şeyden haberim yok!” yanıtını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz