Canlı Yayında Sonunda Bunu da Gördük! Müge Anlı’nın Programında Aşk Mektubu Herkesi Şoke Etti: “Koca İneğim!”

Aleyna

Haberler

4 Ekim 2021

Canlı Yayında Sonunda Bunu da Gördük! Müge Anlı’nın Programında Aşk Mektubu Herkesi Şoke Etti: “Koca İneğim!”

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında sonunda bu da oldu! 3 yıl önce katledilen Mustafa Kut’un faili meçhul cinayeti çözülmesi için ailesi Müge Anlı’nın programına başvurdu ancak Mustafa Kut’un eşi Dürdane Kut’a gelen bir aşk mektubu hem Müge Anlı’yı hem de ekran başındaki seyircileri şoke etti. Ramazan’ın Dürdane’ye mektuplarda “Koca İneğim” diye hitap etmesi sosyal medyanın gündemine düştü!

Balıkesir’in Havran ilçesinde yaşamına devam eden ve çiftçilik yaparak hayatını idame ettiren 53 yaşındaki 2 çocuk babası Mustafa Kut, 23 Haziran 2018 tarihinde tarlasından evine dönerken av tüfeğiyle sırtından tek kurşunla öldürüldü. Bu cinayetin ardından 3 yıl geçmiş olmasına rağmen katil zanlıları bir türlü bulunmayınca; Mustafa Kut’un çocukları Müge Anlı’nın programına başvurdu ancak Mustafa Kut’un eşi Dürdane Kut’a gelen bir aşk mektubu ortalığı karıştırdı!

Aşk Mektubu Ortalığı Karıştırdı!

Ramazan’dan Dürdane’ye gelen aşk mektubu ise şöyle: “Koca Dürdane’m, benim koca ineğim, benim tavşanım, canım Dürdane’m, civelek Dürdane’m, seksi Dürdane’m, koca ineğim benim… Akşamlara kadar seni Pazar yerlerinde arıyorum. O kadar kadın görüyorum sana çıkmıyor. Sen bambaşkasın, senden başkasını gözüm görmüyor. Seni delileler gibi seviyorum, çılgınlar gibi aşığım sana. İkimiz de kara toprağa girene kadar seveceğim. Sen benden yollarda neden kaçıyorsun? Bana yollarda neden laf atmıyorsun? Kimse duymasın diye, kimse anlamasın diye laf atamıyorum sana yollarda. Sen benin çocukluk aşkımsın, sen benim gençlik aşkımsın, seni başkalarına yar etmem. Seni her şeyden çok kıskanıyorum. Yollarda yürüyüşlerine hasret kaldım. Seni bir türlü aklımdan çıkaramıyorum. O kıpkırmızı yüzüne bakmaya hasret kaldım. Prensesim, sevgilim, aşkım, Ankaralı Ayşe’m benim… Seni göremediğimde dünyam kararıyor. Dengem gidiyor, kendimi zor tutuyorum. Seni gördüğümde moralim düzeliyor. Cuma günü gece sabaha kadar evin önündeydim. Ezan okunurken ayrıldım Benden korkma, benden utanma… “

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz