Alişan’ı Yalnız Bırakan “Şovmen”leri İfşa Eden Lerzan Mutlu Yine Ortalığı Karıştırdı: Hedefinde Bu Sefer Kim Var?

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Alişan’ı Yalnız Bırakan “Şovmen”leri İfşa Eden Lerzan Mutlu Yine Ortalığı Karıştırdı: Hedefinde Bu Sefer Kim Var?

Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, yine gündemden düşmeyecek bir tartışmanın fitilini ateşledi. Geçtiğimiz haftalarda komşusu İrem Derici’yle yaşadığı gerilimle olay yaratan Lerzan Mutlu, sorunun hala çözülmediğini de yine sosyal medyada duyurdu.

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümü, son zamanların en hararetli tartışmalarından birini ateşledi, Lerzan Mutlu’nun da yardımıyla! Cenazeye ve eve taziyeye gelmedikleri halde show yapanlar olduğunu söyleyen Lerzan Mutlu, ölünün üzerinden reklam yapan ünlüler olduğunu ima etti. Hedefinde de konserlerini iptal ettiği söylenen Seda Sayan’ın ve ortisi Alişan’ı yalnız bırakıp konserlere devam eden Demet Akalın’ın olduğu konuşuluyordu. Bu tartışma tam biraz duruldu derken, Lerzan Mutlu yine yaptı yapacağını!

İrem Derici Lerzan Mutlu

Malum, son dönemin en garip magazin olaylarından birinde yine Lerzan Mutlu imzası vardı. Pandeminin “asi kızı” İrem Derici’nin, komşusu Lerzan Mutlu’yu da rahatsız ettiğini Instagram’dan öğrenmek herkesi çok şaşırttı.

İrem Derici

Malum, İrem Derici pandemi döneminde olağanüstü üretkenliği kadar sosyalleşmekten vazgeçememesiyle de konuşuldu. Partiler, sahilde toplanmalar ve polis baskınlarıyla haber olan İrem Derici, yaptıklarının sorumluluğunu üstlenecek kadar da dobraydı. Partiye katılan herkes kaçmaya çalışırken kameraların karşısına çıkıp “Sıkıntı yok, cezamız neyse öderiz” demesi hala akıllarda!

Instagram’dan Sesini Duyurmak İstedi

Lerzan Mutlu story

Ne yazık ki, İrem Derici tam da parti haberleriyle tepki çektiği dönemde bir tuhaf olay daha yaşadı. Evinde son ses müzik dinleyen İrem Derici, sabaha kadar hiç ara vermeyince komşuları rahatsız oldu. Bu komşulardan biri de Lerzan Mutlu çıkınca olanlar oldu! Lerzan Mutlu, İrem Derici’nin dairenin elektriğini keserek bile durduramayınca sosyal medyaya sardı. Ünlem işaretleri ve sitemlerle dolu story’ler atan Lerzan Mutlu, en sonunda, “Bana yakışır mı komşuma polis çağırmak? Yakışmaz ama zorluyorsunuz. Bu ne ya, delireceğim. Hala susmadı müzik” diyerek sakinleşmeye çalıştı.

Dalga Geçti

İrem Derici

İrem Derici, ertesi gün komşularından çok özür diledi ve “Uyumuşum, duymadım” diyerek skandal bir açıklamaya imza attı. Doğru mu söyledi, bilemiyoruz! Konuyla ilgili son olarak “Tek başımayım, ne partisi? Artık 00.00’dan sonra sadece Lerzan Mutlu şarkıları çalacağım evimde. Kendi şarkısı için polisi aramaz diye düşünüyorum. Severim kendisini aramızda kötülük olsun istemem” dedi. Ama Lerzan Mutlu böyle düşünmüyor gibi!

“Dediğini yapmadı”

Lerzan Mutlu ınstagram yorumu

Lerzan Mutlu, dün yine komşusunu Instagram’dan şikayet etti. Bir magazin sayfasının paylaşımına yaptığı yorum, bu gerilimin kolay kolay bitmeyeceğini gösterdi! “Gene dediğini yapmadı. Bu sabah 08.00’de gene müziğinin sesiyle uyandım! ‘Heh döndü benimki’ diye korkarak yönetime sordum ve dönmüş. Açılışı gene kendi şarkılarıyla yaptı ne yazık ki…” sözleri yine tartışma yaratacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz