Dedikodu Kazanı: Somer Sivrioğlu’ndan Şok Sözler, Oğuzhan Koç’tan “Delilik” Çıkışı, Kibariye Kadınlık Gurununu…

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Somer Sivrioğlu’ndan Şok Sözler, Oğuzhan Koç’tan “Delilik” Çıkışı, Kibariye Kadınlık Gurununu…

Bugün ünlülerimiz, magazin gündemi için bol bol malzeme verdi! İddialar ve açıklamalar havada uçuştu. Bakalım 24 Temmuz Cumartesi günü en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Kibariye’den “Ali’m Yapmaz Öyle Şey!” Çıkışı

Ünlü şarkıcı Kibariye, eşinin onu aldattığı iddialarına verdiği yanıtla herkesi şoke etti; “Biz karı koca evde hallediyoruz. Kocam beni çok seviyor ben eminim. Ben ciddi olmayan bir şeyi kafaya takmam biz iyiyiz evde. Kimse için yuvamı dağıtmam ben. Çok laf çıktı benim hakkımda. ‘Bu kız ne kadar gurursuz’ dediler desinler. Allah diyor ki Erkeğinize sabırlı olun, erkeğinize hürmet edin. Ben kendi adıma konuşuyorum. Kimse yanlış anlamasın. Ben hürmetkâr bizi annemiz böyle yetiştirmiş. Herkes kendine baksın sonra herkes herkesi eleştirsin. Herkes mutlu olsun”

2. Somer Sivrioğlu’ndan Şok Sözler!

blank

Masterchef’in sevilen jürisi Somer Sivrioğlu, Bodrum ve Alaçatı’daki fiyatlara “normal” dedi; “Bu sene hem pandemiden dolayı sezonun kısa olması hem mal sahiplerinin inanılmaz kiralar istemesi, bir de ürünün hiç olmaması fiyatları çok etkiledi. Ben bayramda Alaçatı’daydım. Balık haline gidip oradaki malzemelere baktım. Malzeme yoktu. Olan malzemenin de fiyatı inanılmazdı! O yüzden ben özellikle balık yediğinizde fiyatların çok da abartıldığını düşünmüyorum. Bazı malzemeleri içeren ürünlerde, mesela pizza gibi, fiyatların abartıldığını düşünmüyorum. Bir de sezon çok kısa. Bu sebeplerle ben meslektaşlarımı kınayamam. Bazı ürünlerde az bile kâr marjı koyduklarını düşünüyorum. Şu an yurt dışına da gidemiyoruz ama gidebildiğimiz zaman zaten aynı paraları, hatta daha çoklarını ödüyoruz. Bence çok da abartılacak bir şey yok.”

3. Bülent Serttaş’ın Klibi Yayından Kaldırıldı!

blank

Önceki aylarda katıldığı İbo Show’da Oryantal Didem’i izlememek için kafasını çeviren Bülent Serttaş’ın bugün yayınlanan şarkısının klibi fazla “erotik” olduğu gerekçesiyle yayından kaldırıldı. Bülent Serttaş bu sözlerle isyan etti; “Bunu yapan vatan hainidir. Ülkemin tanıtımı için birçok şey gerçekleştirdim ve devam ediyorum. Şikayet edenlerin sektörden birilerinin olduğunu düşünüyorum” dedi.

4. Demet Özdemir’in Sevgilisi Oğuzhan Koç Magazincilere Sitem Etti!

blank

Instagram magazincileri tarafından ortaya atılan “aldatma” iddiasına sinirlenen Oğuzhan Koç, bugün magazincilere verdi veriştirdi; “İki like, biraz daha takipçi ve etkileşim almak için yapılan üçüncü sınıf, yalan dolu Instagram magazinciliğine ne yapıcağız? Uydura uydura takipçi topla, sonra araya bi terlik sanalet linki kaydır ve yolunu bul. Müthiş fikir! Yeni dünyanın ve sosyal medyanın ilk denekleriyiz. Hala ne kullanmayı biliyoruz ne de doğru faydanlanmayı. Bu parazit hesaplar da bu deneyin yan etkileri sanırım.”

5. Halil Sezai’den Şok Çıkış!

blank

“İncir Reçeli” filminden tanıdığımız ve şarkılarıyla milyonları etkilemeyi başaran Halil Sezai, birkaç ay önce 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’e darp uyguladığı gerekçesiyle 1,5 ay hapis cezası almıştı. Bu süreden sonra sosyal medyadan linçlendiğini iddia eden Halil Sezai, dün akşam sahne aldığı mekanda bu olayla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Hak etti, kafam güzeldi, gerektiği şekilde de tam dövemedim, bir dahaki sefere…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz