Kaan Yıldırım Ayrılığı Sonrası Mehmet Dinçerler’le Anılan Hadise’nin Yıllar İçindeki Değişimi Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Kaan Yıldırım Ayrılığı Sonrası Mehmet Dinçerler’le Anılan Hadise’nin Yıllar İçindeki Değişimi Sizi Çok Şaşırtacak!

“Hay Hay” şarkısıyla müzik listelerini alt üst etmeyi başaran güzel şarkıcı Hadise, bu günlerde Mehmet Dinçerler ile Meksika’da olduğu söyleniyor. İkilinin aynı gün içinde tatil fotoğrafı atması aşk dedikodularını doğrular nitelikte olsa da; ikiliden henüz bir açıklama gelmiş değil. Çiftimiz -duyduğumuza göre- güzel bir tatilin tadını çıkaradursun, bizler de güzel şarkıcı Hadise’nin yıllar içinde geçirdiği değişime hep beraber göz atalım!

Yıllar Yılllaaaar Önce!

Henüz 16 yaşında genç bir kızken katıldığı şarkı yarışmasından sonra tanınmaya başlayan Hadise, aslen Belçika doğumlu. 2003 yılında ilk albüm teklifini alan Hadise, o yıllardan beri müzik piyasasının içinde. 2005’te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat’te yer alan “Stir Me Up” şarkısıyla Belçika’da ve Türkiye’de tanınmaya başlayan Hadise, Türk basının ilgi göstermesi üzerine Belçika’dan Türkiye’ye taşındı.

blank

Yıllar içinde pek çok hit şarkıya imza atan güzel şarkıcının asıl çıkışı 2009 yılında Eurovision’a katılmasıyla gerçekleşti. Hem güzelliği hem sesi hem de yabancı dillere olan yatkınlığı sayesinde 2009 yılında Eurovision’da Türkiye’yi Düm Tek Tek şarkısıyla temsil eden güzel şarkıcı o yıl dördüncü oldu. Eurovision’da yakaladığı ünü 2011 yılında TV8’de yayınlanmaya başlayan O Ses Türkiye ile taçlandıran Hadise, 2011 yılından itibaren her sene ekranda kendini bizlere sevdirmeye devam etti.

blank

Yıllar İçindeki Değişimi!

Her yıl televizyonda seyrettiğimiz Hadise, Türk müziğinin önemli simalarından biri haline geldi. Yıllar içinde kendini geliştiren ve değiştiren güzel şarkıcı şimdilerde dünyaca ünlü moda markalarının işbirliği yaptığı ve Türkiye için anlaştığı bir isim haline geldi. Son zamanlarda çalkantılı ve zor zamanlar geçirmiş olsa da, karakterinden ve mesleğinden ödün vermeyen Hadise’nin fiziksel görüntüsü ise oldukça değişti! Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Hadise, her dönemde kendine has tarzıyla karşımıza çıkmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz