Alişan’ın 20 Yaş Challenge’ına Ortisi Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt’tan Yorum! Alişan ile Değil Bambaşka Bir Şeyle İlgilendi

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Alişan’ın 20 Yaş Challenge’ına Ortisi Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt’tan Yorum! Alişan ile Değil Bambaşka Bir Şeyle İlgilendi

20’li yaşlar challenge’ını kim çıkardıysa çok yaşasın diyelim. Tam kapanmanın yaşandığı bugünlerde magazin dünyasından siyaset dünyasına birçok isim bu akıma kendisini kaptırdı. İşte kendini kaptıran ünlülerden birisi de Alişan ve challenge’ı.

Yorumlar Yorumlar!

Bugüne kadar 20 yaş challenge’ına katılan herkesten ikginç ve eğlenceli paylaşımlar geldi. Ama Alişan yine bu konuda rekorunu kırdı desek yeri. Şu anki halinden oldukça beyaz ve genç görünen Alişan’a takipçilerinden de çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Star TV’nin sevilen sabah programının sunucusu olan Alişan’a ortisi Demet Akalın’dan ve eşinden de beğeni ve yorum geldi.

Okan Kurt’un Yorumu Çok Beğenildi

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un Alişan’a yaptığı yorum birçok Alişan takipçisi tarafından çok beğenildi. “Gömlek Versace mi?” yorumunu yapan Okan Kurt bir yandan da marka tutkunu ve avcısı olduğunu göstermeyi ihmal etmedi. Ayrıca Alişan’ın o dönemlerde Versace gömlek giyip giymediğine de eğlenceli bir vurgu yaptı. Okan Kurt’un yorumunun yanı sıra Alişan’ı Fatih Ürek’e benzetenler de olmuş oğlu Burak’a da. Bakalım daha ne gibi yorumlar gelecek Alişan’a?

Orti Demet Akalın Hiç Değişmedim Diyor

Ünlü ünsüz herkesin bir şekilde içine düştüğü challenge çukuruna Demet Akalın da yanıtsız kalmadı. Ünlü şarkıcı ve sunucu da 20’li yaşlarını paylaşırken kendi yorumunu kendisi başlattı. “20 yaş, pek bir fark yok şu an ama” diyen Demet Akalın takipçilerini ikiye böldü. Kimisi “Nasıl fark yok?” derken kimisi de Demet Akalın’ın hala genç göründüğünü söyledi. Hatta bazı takipçileri kimilerini fesatlıkla suçladı, ortalık birbirine girdi. Eğlencesi bir yana ama kimi zamanda bu şekilde sosyal medya kavgalarına neden olan 20 yaş challenge’ı bakalım daha ne kadar devam edecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz