Yıldız Tilbe’nin Pasını Sonunda Gülben Ergen ve Seda Sayan Gördü: Yeni Instagram Akımı Başlıyor!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Yıldız Tilbe’nin Pasını Sonunda Gülben Ergen ve Seda Sayan Gördü: Yeni Instagram Akımı Başlıyor!

Instagram’da son günlerde gittikçe büyüyen ve hatta can sıkıcı olmaya başlayan bir akım var: 20’li yaşlar! Birçok ünlü gençlik fotoğraflarını takipçileriyle paylaşarak maziyi anıyor. Ancak her zaman yurt dışından gelen akımlara uyacağız diye bir şey yok! Güçlü sesi ve şarkılarıyla kalbimizi deşmeyi başaran Yıldız Tilbe’nin başlatmaya çalıştığı akım önce Tarkan ve Gülşen tarafından reddedildi. Ancak Yıldız ablamızın müzisyenler için oluşturduğu bu akımı sonunda Gülben Ergen ve Seda Sayan gördü!

Yıldız Tilbe

Damar şarkıları, sesi ve sansasyonlarıyla uzun yıllardır hayatımızda olan Yıldız Tilbe; sosyal medyayı aktif olarak kullanan sanatçılarımızdan biri. Özellikle Twitter’da attığı tweetlerle ara sıra hayatı sorgulatan, ara sıra kafamızı karıştıran Yıldız Tilbe son günlerde çağımızın yeni vebası Tiktok’a sardı. Sık sık Tiktok’tan sevenlerine canlı yayınlar açan Yıldız Tilbe; müzisyenler için bir sosyal medya hareketi oluşturmak istedi.

Yıldız Tilbe

Sonunda Yıldız Tilbe’nin Pasını Gördüler!

İlk olarak efsane şarkılarından “Kış güneşi”ni seslendiren ve sosyal medyaya yükleyen Yıldız Tilbe, Kış Güneş’i şarkısını seslendiren Tarkan’a “pas atarak” yeni bir sosyal medya akımı oluşturmaya niyet etti. Ancak Tarkan’dan Yıldız Tilbe’ye şok bir yanıt geldi; “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver”

Tarkan tarafından reddedilen Yıldız Tilbe bu defa da Gülşen’le şansını denese de nafile! Gülşen’den Yıldız Tilbe’ye yanıt bile gelmedi. Sonunda Twitter’da sitem eden ünlü şarkıcı topu müzisyenlere attı.

Ancak sonunda Gülben Ergen ve Seda Sayan, Yıldız Tilbe’nin sesini duydu. Yalnızlık şarkısını seslendirirken video paylaşayan Gülben Ergen, topu yakın arkadaşı Seda Sayan’a attı. Seda Sayan da hem Yıldız Tilbe’yi hem de Gülben Ergen’i kırmadı ve bir şarkı seslendirerek bu sefer de pası Fatih Ürek’e attı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz