Güzel Oyuncu İrem Helvacıoğlu Güzellik Sırlarını Açıkladı! Cildine Bu Ürünlerle Bakım Yapıyor

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Güzel Oyuncu İrem Helvacıoğlu Güzellik Sırlarını Açıkladı! Cildine Bu Ürünlerle Bakım Yapıyor

Seni Çok Bekledim dizisinin Ayliz’i İrem Helvacıoğlu güzelliğini hangi bakım markalarına borçlu dersiniz? Ünlü oyuncu bu merakınızı giderecek açıklamalarda bulundu. İşte İrem Helvacıoğlu’nun güzelliğini borçlu olduğu bakım rutini’

Güzellik Bakım İster

Elbette güzellik bir tanrı vergisi olabilir. Ancak yine de bunun ilelebet devam etmeyeceğinin farkında olanlar kişisel bakımları ve güzellikleri için emek harcamayı da ihmal etmezler. Bunun farkında olan isimlerden birisi de İrem Helvacıoğlu. Ancak güzel oyuncu bu konuda binlerce lira harcamadan bu bakım rutinini gerçekleştirenlerden. Nasıl mı? Sadece doğal yağlar ve biraz da gül suyu ile. Fakat güneş koruyucuyu ihmal etmeden.

Daha Çocukken Anlamış!

1990 yılında Almanya’da doğan güzel oyuncunun oyunculuk merakı ise çocukluk yıllarına dayanıyor. Daha 10 yaşındayken ailesine oyuncu olmak istediğini söyleyen İrem Helvacıoğlu çok hareketli bir kişiliğe sahip. Hatta bundan ötürü asla masa başı bir iş yapamayacağını daha gençlik yıllarında fark eden Helvacıoğlu bu sayede oyunculuğa yönelmiş. Özel hayatında ise sevgilisi ile sosyal medyada paylaşım yapmaktan çekinmeyen güzel oyuncu sevgilisi ile ilgili bir açıklama yapmamasıyla da dikkat çekiyor.

Oyunculuk Kariyeri

Duruşundaki doğallığı kadar kişisel bakımındaki doğallığına da önem veren İrem Helvacıoğlu sosyal medya paylaşımlarında da bu tarzını koruyor. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan oyuncuyu ekranlarda ilk kez sevilen dizi Behzat Ç. ile gördük. Ardından yine çok izlenen ve beğenilen dizilerden Muhteşem Yüzyıl’la gördüğümüz Helvacıoğlu sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu ve Güneşin Kızları dizilerinde de yer aldı. Yine ATV de yayınlanmış olan Sen Anlat Karadeniz’in Nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu son olarak Özcan Deniz’le Seni Çok Bekledim dizisinde yer aldı. Dizinin Ayliz karakterine hayat veren güzel oyuncuyu yeni dizi ve sinema projelerinde göreceğimize eminiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz