Ayrılık Kararı Alındı! Yeni Bir Aşk mı Doğuyor? Kırmızı Oda 36. Bölüm Fragmanında Sadi’den Duygusal Çıkış

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Ayrılık Kararı Alındı! Yeni Bir Aşk mı Doğuyor? Kırmızı Oda 36. Bölüm Fragmanında Sadi’den Duygusal Çıkış

Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından birisi olan Kırmızı Oda dizisinde yine duygusal anlar yaşanmaya devam ediyor. Manolya Vahit ve Sadi’nin duygusal geçmişi ile ilgilenmeye devam ederken bir yandan da hikayeye Mitra girer. İpuçları Kırmızı Oda 36. bölüm fragmanında!

Vahit Babasını Affediyor!

Geçtiğimiz hafta babası intihar ederek hayatına son veren Vahit terapi sonrasında babası ile yüzleşir ve onu affeder. İstemediği bir evlilik yapmaya mecbur kalan Vahit’in düğün gününde ölen babasından dolayı annesi tarafından yıllarca suçlanan Vahit sonunda tüm olanlarla yüzleşir. Ve babasını affederek bu yükten kurtulmayı başarır.

Mitra’nın Geçmişi

blank

İran’dan gelen Mitra ise gizemini korumaya devam eder. Vahit’le merdivenlerde karşılaşan Mitra o an bir gerilim yaşar. Bu arada Mitra da ailesinden kaynaklı bazı travmalar yaşamaktadır. Mitra’nın annesi evli olan başka bir adamla birlikte yaşar. Burada yaşanan bazı karmaşalar Mitra’nın yaşamında birtakım sorunlara neden olmuştur.

Sadi’nin Azra’ya Aşkı

blank

Mahallelere yardım etmeye gittiğinde vurulan Hamdi babaya üzülen Sadi gece gündüz onun başında bekler. Abisinin vurulduğunu öğrenen Azra ise hastaneye geldiğinde Sadi ile karşılaşır. Bu karşılaşmada Azra’yı gören Sadi anında ondan etkilenir. Hamdi babanın işlerini devralan Sadi artık Azra’ya da hayat boyu aşık olacaktır.

Kırmızı Oda 36. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 36. bölüm fragmanında Nihal Zafer’den ayrılacağını söylediğinde Zafer bundan oldukça kötü etkilenir. Manolya’nın “Siz ayrılmak istiyor musunuz?” demesinin üzerine Nihal’siz yaşayamayacağını söylerken aynı zamanda aklına Mitra takılır. Sadi ise duygusal sözleriyle yine tüm izleyicileri etkiler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz