Aman Acun Ilıcalı Duymasın: Survivor Yasin Obuz Şeyma Subaşı’yla Fotoğraf Paylaşıp “Yenge” Dedi!

Aleyna

Haberler

25 Şubat 2021

Aman Acun Ilıcalı Duymasın: Survivor Yasin Obuz Şeyma Subaşı’yla Fotoğraf Paylaşıp “Yenge” Dedi!

Masterchef yarışmasıyla hayatımıza giren Yasin Obuz ortalığı karıştırmaya devam ediyor! Her söylediği ya da her paylaşımıyla “mikser” görevi gören Yasin Obuz, bu defa Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’yla Miami’de karşılaştı. Fakat ikili beraber selfie çektikten sonra; Yasin Obuz Instagram hesabında bu fotoğrafı paylaşırken “Yenge” yazması ortalığı karıştırdı!

Şeyma Subaşı ve Yasin Obuz’un samimiyet derecesini bilemiyoruz. Fakat Yasin’in Şeyma’ya “Yenge” diye hitap etmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

YAsin Obuz

Hem Şeyma Subaşı Hem de Acun Ilıcalı Çok Mutlu!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 10 yıllık beraberliğin ardından masal tadında bir düğünle evlenmiş fakat bir yıl sonra anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanmışlardı. Boşanmanın ardından nafaka ve Melisa’nın velayeti haftalarca magazin gündemini meşgul etti. Hatta artık Şeyma Subaşı’nın eskisi gibi popüler biri olamayacağını ve düşüşe geçeceğini düşünüyorduk.

Acun Ilıcalı

Boşanma haberinin ardından Ulus’ta kendisine bir daire tutan Şeyma Subaşı’nın Bebek’te açtığı kafe de kapanınca; Şeyma için kötü günler başladı. Ancak Şeyma’nın düşüşü, jet gibi bir yükselişle son buldu. Son aylarda Miami’de milyarder Mısırlı bir sevgili edinen Şeyma Subaşı, gününü gün ediyor. Türkiye’ye dönmek gibi bir niyeti de yok.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı da; TV8, Survivor ve Exxen’le ilgili işlerinin arasında adeta mekik dokuyor. Fakat bu kadar yoğun olmasına rağmen o da yalnız değil. 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile ilişki yaşamaya başlayan Acun Ilıcalı her fırsatta ne kadar mutlu olduğunu söylüyor.

Şeyma Subaşı

Yasin Büyük Pot Kırdı!

Uzun lafın kısası, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 10 küsür yıllık ilişkileri son bulmuş olsa da; ikisi de başkalarıyla mutluluğun tadını çıkartıyor! Fakat Yasin Obuz’un Şeyma’ya “Yenge” demesi hem kafaları hem de sosyal medyayı karıştırdı!

Şeyma Subaşı ve Yasin Obuz

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir şarkı çıkartan Yasin Obuz, soluğu Miami’de aldı. Bir gece kulübünde Şeyma Subaşı’yla karşılaşan Yasin Obuz; selfie çekmeyi ihmal etmedi. Buraya kadar sorun yok. Fakat Yasin Obuz bu çektiği fotoğrafı Instagram storylerde “Bumm be yenge :))” açıklamasıyla paylaşınca ortalık karıştı.

Yasin obuz

Yasin Obuz kısa süre sonra bu fotoğrafı silse de; artık çok geçti! Sosyal medyanın ağına düşen bu kare, kısa sürede magazin sayfalarında dolaşmaya başladı bile! Ah be Yasin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz