Alişan’ın Eşi Buse Varol Yaş Aldıkça Bakın Kime Benziyor? Kendisi de İç Sesini Bastıramadı

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Yaş Aldıkça Bakın Kime Benziyor? Kendisi de İç Sesini Bastıramadı

Instagram’ın en popüler annelerinden Buse Varol her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Sosyal medyada yer alan efektlerle eğlenen Buse Varol sonunda iç sesinin ne dediğini kulak verdi.

buse varol-alişan

Kariyerine oyunculuk olarak başladıktan sonra Türkiye’nin en ünlü isimlerinden olan Alişan ile tanışan Buse Varol şimdilerde Instagram’ın en sevilen isimlerinden biri. Alişan ile 2018 yılında nikah masasına oturan ünlü isim, ardından çocukları Burak ve Eliz’i de kucağına alarak mutlu bir yuva kaldı. Bir süredir ekranlardan uzak duran Buse Varol, adeta bir Instagram fenomenine dönüştü.

“Gittikçe Anneme mi Benziyorum?”

Instagram efektleriyle sık sık eğlenceli paylaşımlar yapan Buse Varol’dan ilgi çeken bir video geldi. Güzel isim, “İç sesin ne diyor?” adlı bir efekti denediği o görüntüleri takipçileri ile paylaştı. Onca seçenek arasından ise Buse Varol’a gelen “Gittikçe anneme mi benziyorum?” seçeneği oldu. Bunun üzerine ise Buse Varol “Kendi iç sesim de hep aynı şeyi söylüyor” diyerek takipçilerine samimi bir itirafta bulundu. Varol, bu paylaşıma annesini de etiketlemeyi ihmal etmedi.

Dövme Bağımlısı Oldu

Buse Varol, geçtiğimiz günlerde dövmeleriyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Yeni dövmelerini Instagram’da paylaşan ünlü ismin, bu aralar sık sık dövme yaptırması herkesin dikkatini çekti. El ve ayak bileklerine yaptırdığı minimal dövmelerle olay olan ünlü ismin, dövme bağımlısı olduğu konuşuldu.

buse varol-alişan

Evlilik ve çocuktan sonra bir süre ekranlardan uzak kalan Buse Varol ise hayranlarına müjdeyi geçtiğimiz haftalarda verdi. Buse Varol 3 yılın sonunda ekranlara geri döneceğini duyurdu. En son Payitaht Abdülhamid’de izlediğimiz güzel oyuncu şu sıralar yapımlardan gelen teklifleri değerlendirmekle meşgulmüş. Ünlü isim çok yakında setlere geri dönecek. Nasıl bir projeyi tercih edeceği ise şimdiden merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz