Masumlar Apartmanı’nda Bayram Havası! Esra Ruşan’ın Sevincini Ezgi Mola Ve Farah Zeynep Abdullah Paylaştı

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nda Bayram Havası! Esra Ruşan’ın Sevincini Ezgi Mola Ve Farah Zeynep Abdullah Paylaştı

Tüm Türkiye’nin severek izlediği Masumlar Apartmanı seti, her gün eğlenceli anlara sahne oluyor. Hem oyunculukları hem de güzellikleri ile büyüleyen Masumlar Apartmanı kadınları, eğlenceli paylaşımları ile de takipçilerinin yüzünü güldürüyor.

Oyunculukları Adeta Göz Kamaştırdı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı kısa sürede ekranların en sevilen dizilerinden biri olmayı başardı. Sıradışı hikayeyi desekleyen kaliteli oyunculuklar, diziyi kısa sürede reyting listesinin üst sıralarına taşıdı. Oyuncuların performansı göz kamaştırınca, sosyal medya kullanıcıları Masumlar Apartmanı oyuncularının sosyal medya hesaplarını da yakın takibe aldı.

Farah Zeynep Abdullah’a Çiçekler Yağdı

blank

Son günlerde sosyal medya, Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’a art arda gelen çiçeklerle sarsılmıştı. Yurt dışından bile hayranları olan ünlü oyuncuya Avrupa’dan Arabistan’a dünyanın bir çok yerinden sevgi dolu notlarla birlikte çiçekler, kahveler hatta patlamış mısır bile gelmişti. Farah Zeynep Abdullah o hediyeleri teker teker sosyal medya hesabında paylaşarak gönderenlere teşekkür etmeyi de ihmal etmemişti.

Sonunda Esra Ruşan da Muradına Erdi

blank

Farah Zeynep Abdullah’a yağan o hediyeler, rol arkadaşı Esra Ruşan tarafından oldukça kıskanıldı. Her hediyeden sonra isyan eden Esra Ruşan da nihayet muradına erdi. Esra Ruşan’ın serzenişlerine dayanamayan takipçileri Ruşan’a da bir çiçek gönderdi. Ruşan’ın çiçekleri sette adeta bayram havası estirdi.

Esra Ruşan’ın Çiçekleri Bayram Havasında Kutlandı

Esra Ruşan’ın çiçek sevinci, set arkadaşları Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah’ın da gözünden kaçmadı. Ünlü oyuncular nihayet kıskançlık krizlerinden kurtulan arkadaşlarının o mutlu anlarını sosyal medya hesaplarında paylaştı. Masumlar Apartmanı kadınlarının bayram tadındaki çiçek kutlaması, dizinin ve oyuncuların takipçileri tarafından bir hayli ilgi gördü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz