Kuzey Yıldızı’nın Güzeller Güzeli Oyuncusu Aslıhan Güner’in Yeni Dizisi Açıklandı! Hangi Kanalda Olacak?

Aleyna

FOX

28 Mayıs 2021

Kuzey Yıldızı’nın Güzeller Güzeli Oyuncusu Aslıhan Güner’in Yeni Dizisi Açıklandı! Hangi Kanalda Olacak?

Final yaparak ekranlara veda eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu Aslıhan Güner’den müjdeli haber var. Güzel oyuncu yeni dönem için bir dizi ile anlaşarak yeni bir yola çıkıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterine hayat veren oyuncunun yeni projesi hakkında detaylar!

Yeni Dizi Hangi Kanal İçin?

2 sezon boyunca ekranlarda olan ve çekimleri Ordu’da yapılan Kuzey Yıldız’ı İlk Aşk dizisi için Aslıhan Güner de neredeyse 2 yıldır Ordu’da yaşıyor denilebilir. Daha önce de bazı televizyon dizilerinde rol almış olan Güner asıl yükselişini ise bu dizi ile yapmış olduğu için her türlü zorluğa katlanmış olmalı. Şimdi ise Birsen Altuntaş’ın haberine göre başarılı oyuncu 25 Film’in yeni sezonda yayınlanacak dizisi için kolları sıvamış. FOX TV için çekilecek olan dizinin ismi Uzak Şehrin Masalı. Dizide başrol için anlaşılan Aslıhan Güner’in Umay karakterine hayat vereceği öğrenildi. Burada Karadeniz kızı imajından sıyrılıp yepyeni bir imajla izleyicilerin karşısına çıkacak olan Aslıhan Güner dizinin çekimleri için temmuzda Kars’a gitmeye hazırlanıyor.

Şimdi de Kars’a Gidecek

blank

Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın yürüteceği dizide başrol oyuncusu olarak anlaşılan Aslıhan Güner’in partnerinin kim olacağı henüz bilinmiyor. Kadronun diğer oyuncuları hakkında da henüz bir kesinlik yok. Bu arada dizi doğu illerinde başlayıp bir iki bölüm sonra İstanbul’a taşınacak mı sorusuna hemen cevap verelim; hayır. Yapılan açıklamalara göre dizi doğuda başlayacak ve yine doğruda devam edecekmiş. Bu durumda Aslıhan Güner epey bir süre de Kars’ta kalacakmış gibi görünüyor. Bakalım bu duruma eşi Mert Kılıç ne diyecek?

Sırlar dünyası İle Başlayan Kariyer

aslıhan güner

1987 İstanbul doğumlu olan Aslıhan Güner oyunculuk eğitimine ilk kez Barış Manço Kültür Merkezi’nde başlıyor. Burada aldığı eğitimin ardından kameraların karşısına ilk geçişi ise 2002 yılına denk geliyor. Güner dizi ve televizyon kariyerine ilk kez Samanyolu TV’nin Sırlar Dünyası adlı dizisi ile başlıyor. Bunun ardından The İmam, Sözün Bittiği Yer, Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel, Akıllara Seza gibi filmlerde başrol oyunculuğu yapıyor.

Benzer Haberler

Ateş 28 Mayıs 2021

Kuzey yıldızı efsaneydi bee

Aslıhan 29 Mayıs 2021

Kuzey yıldızı son aşk başlamicakmı

Melike Arıkan 29 Mayıs 2021

Ben Erva kuzey yıldızı dizisini çok sevmiştim niye final verdiki

Yorum Yaz