Yasak Elma Yıldızlarının Yaz Planları Ortaya Çıktı! Eda Ece Yüz Gerdirecek Nesrin Cavadzade Dudak Şişirecek

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Yasak Elma Yıldızlarının Yaz Planları Ortaya Çıktı! Eda Ece Yüz Gerdirecek Nesrin Cavadzade Dudak Şişirecek

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’nın efsane kadınlarının arasından su sızmıyor. Sezon arası tatile çıkan Yasak Elma yıldızları yaz planlarını tek tek anlattı.

yasak elma-şevval sam-eda ece-nesrin cavadzade

Senelerdir ekranlarda fırtınalar estiren Yasak Elma, şüphesiz ülkenin en sevilen yapımlarından biri. Yeni sezonda birçok iddialı yapım gelmesine rağmen reytinglerdeki yerini her daim koruyan ünlü dizi, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla efsane yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin olduğu Yasak Elma sezon arasından sonra birbirinden heyecanlı bölümleriyle izleyicisine kavuşacak.

yasak elma-şevval sam-eda ece-nesrin cavadzade

Dizide Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin kadrodan ayrılışı magazin gündemine bomba gibi düşmüş Yasak Elma hayranlarını da çok üzmüştü. O zamanlar dizinin yıldızları Nesrin Cavadzade ve Eda Ece’nin arasının bozulduğu da konuşuluyordu. Ancak sezon biter bitmez Yasak Elma’nın efsane kadınları birlikte tatile çıktı. O tatilden gelen görüntüler ise sosyal medyada olay oldu.

“Beşinci Sezonda Olmayışımı Kutladık”

Yasak Elma’nın başarılı bir sezonunun da bitiminin ardından dizinin efsane isimleri soluğu tatilde aldı. Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Gülenay Kalkan ve Melisa Doğu tekne turuna çıktı. O çok konuşulan tatilden gelen görüntüler ise sosyal medyada olay oldu. İlk önce dizide Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece tekneden toplu bir fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncu o fotoğrafın altına ise “Yasak Elma 4. sezon biter kızlar tatile çıkar! Sex and the City’nin 7. sezonu için buradayız” diye not düştü.

Yasak Elma’dan ani bir şekilde ayrılan Nesrin Cavadzade’den de yepyeni paylaşımlar geldi. Güzel oyuncu Eda Ece ile fotoğraflarını paylaşarak esprili bir yorum yazdı. O paylaşımın altına “1- Beşinci sezonda olmayışımı kutladık. 2- Biz ruj markası çıkarıyoruz. 3- Eda yüzünü gerdirecek, ben dudaklarımı şişireceğim. 4- Öptük” diyen ünlü ismin Eda Ece ile olan samimi pozları binlerce beğeni ve yorum aldı.

Benzer Haberler

Yasak elma fan tr 29 Mayıs 2021

5. Sezonunun bitirmeyin
Eda Ece abla sen de yüzünü gerdirme
Nesrin abla sen de dudağına silikon uygulama
Seval abla sen fondöten uygula

Yorum Yaz