Alkoçlar Ailesinde Düğün Var: Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ Masal Tadında Bir Düğünle Evleniyor!

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Alkoçlar Ailesinde Düğün Var: Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ Masal Tadında Bir Düğünle Evleniyor!

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden olan Aslışah Alkoçlar, nişanlısı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Birkaç gündür nikah için koşturmacalı ve yoğun zamanlar yaşayan Aslışah Alkoçlar, en mutlu günü için hazırlıklarını neredeyse tamamladı!

Aslışah Alkoçlar

Aslışah Alkoçlar’ın adı uzun yıllardır cemiyet hayatının önemli isimleriyle anılıyordu. Hatta Sabancı ailesinin gözde bekarlarından olan Hakan Sabancı’yla 1 yıllık ilişkisini “Baktık iyi anlaşıyoruz, ilişkimiz evliliğe gidiyor biz de ayrıldık” açıklamasıyla sonlandıran Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı’dan sonra pek çok kişiyle şansını denese de aşkta bir türlü yüzü gülmedi.

Aslışah Alkoçlar

Ancak Aslışah Alkoçlar sonunda aradığı aşkı buldu! O isim, HD Holdingin veliahtı Kaan Demirağ. Geçtiğimiz ay peri masalından fırlayan bir nişan töreniyle nişanlanan çiftimiz çok yakında evleniyor

Peri Masalı Gibi Bir Nişan!

Aslışah Alkoçlar

Kaan Demirağ’ın sevgilisi Aslışah Alkoçlar’a evlilik teklifi ederken hediye ettiği tektaş çok konuşuldu. Özellikle de spora olan düşkünlüğüyle bilinen Aslışah Alkoçlar’ın, spor yaparken bile yüzüğünü çıkartmaması sosyal medyada dalga konusu oldu.

Aslışah Alkoçlar

Fakat Aslışah Alkoçlar’ın tektaşını bile geride bırakan bir nişan töreniyle, evliliğe bir adım daha yaklaşan çiftimiz sosyal medyada nişan törenine dair bütün detayları takipçileriyle paylaştı. Konsept, kıyafetler, ortam, ambians… Her şey mükemmeldi! Özellikle de Aslışah Alkoçlar’ın nişan elbisesi çok beğenildi!

Bu şatafatlı nişandan sonra herkes gözünü nikaha çevirdi! Aslışah Alkoçlar ve ailesi nikah için son hazırlıkları tamamlarken, Aslışah Alkoçlar’ın gelinliğinin küçük bir kısmını görebildik!

Son Hazırlıklar Tamamlanıyor!

Alkoçlar ailesinde evlilik telaşı çoktan başladı, son birkaç gündür makyaj ve gelinlik provaları arasında mekik dokuyan Aslışah Alkoçlar, bugün son kez gelinlik provasına katıldı. O anlardan ufak bir kesiti Instagram hesabında takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Nikahın detaylarını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz