Bir Zamanlar Atv’nin Fenomen Dizisi Olan Selena’nın Yakışıklı Burak’ı Gökhan Keser Şimdi Ne Yapıyor?

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Bir Zamanlar Atv’nin Fenomen Dizisi Olan Selena’nın Yakışıklı Burak’ı Gökhan Keser Şimdi Ne Yapıyor?

Bir döneme damgasını vuran Selena dizisinde Burak karakterini canlandıran Gökhan Keser’in kariyerinde neler oluyor?

“Ege Kralı” Gökhan Keser

Selena’nın sevgilisi olarak hayatımıza giren Gökhan Keser’in “Ege Kralı” unvanına sahip olduğunu biliyor muydunuz? İzmir doğumlu olan yakışıklı oyuncu, katıldığı “Miss & Mr. Model” yarışmasında birinci olmasının ardından Ege Kralı ilan edilmiş.

Oyunculuktan Şarkıcılığa

blank

Gökhan Keser, tanınmasında büyük bir rolü olan Selena dizisinin muhteşem oyuncu kadrosunda yerini almayı başarmıştı. Dizinin bitmesiyle birlikte Gökhan Keser, farklı bir yola girdi. Daha önce de şan eğitimi alan Keser, Zerrin Özer ve Nükhet Duru gibi güçlü isimlerin sahne ve albümlerinde yer aldı. Zerrin Özer’in 2008 yılında çıkardığı “Ömür Geçiyor” albümünün vokalini yaptı.

Sıla’nın Hem Kliplerinde Oynadı Hem Vokalisti Oldu

blank

Başarısını her alanda kanıtlayan Gökhan Keser, ünlü şarkıcı Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” kliplerinde yer aldı. Uzun bir süre Sıla’nın sahnede vokalistliğini yapan Keser, daha sonra kendi albümleri için çalışmalara başladı. Başarılı şarkıcının kendi adını verdiği “Gökhan Keser” albümü ilk stüdyo çalışması oldu. İçerisinde 10 şarkı bulunan albümde Keser’in Sıla ile yaptığı düet şarkıları da yer aldı. Albümdeki, “En Kötü Günümüz Böyle Olsun” şarkısı sosyal medyada büyük beğeni toplamış ve müzik listelerine de üst sıralardan girmişti.

Hız Kesmeden Devam Ediyor

blank

2014 yılında Survivor’ın ünlüler takımında da yer alan Gökhan Keser, ne oyunculuktan vazgeçiyor, ne de şarkıcılıktan. Survivor’ın ardından, TV8 için çekilen “Seviyorum Ama Arkadaşça” adında bir televizyon filmi çeken Keser, daha sonra da “Tatlı Bela” ve “Mahsusa” filmlerinde rol almıştı.

Gün Sayıyor

blank

Başarılı şarkıcı Gökhan Keser, bir süredir yeni klip şarkısı “Yangın” için gün sayıyordu. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkının aranjesini Ateş Berker Öngören yaparken, klibin yönetmenliğini Can Özen üstlendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz