İbo Show’la Yeniden Gündem Olan Bülent Serttaş’ın Geçmişte İçine Düştüğü Komik Halleri Derledik

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

İbo Show’la Yeniden Gündem Olan Bülent Serttaş’ın Geçmişte İçine Düştüğü Komik Halleri Derledik

Gülmeye hazır olun! Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Bülent Serttaş’ın içine düştüğü komik durumlar sizi çok güldürecek!

Canlı Yayında Motordan Düştü!

Seda Sayan’ın program sunduğu yıllarda Bülent Serttaş Sayan’ın konuğu olmuş ve ortaya eğlenceli ve bir o kadar da komik görüntüler çıkmıştı.

Bülent Bey, Allah aşkına ne yapıyorsunuz? Yaptığınız şey yeterince hareketli zaten şarkıyı hareketli okumasanız ne olur?

Bülent Serttaş’ın Motor Sevdası Asla Bitmiyor…

Fikir nereden ve kimden çıktı bilmiyoruz ama Bülent Serttaş sahne aldığı bir mekana motosikletle katılmış, kendisini dinlemeye gelenleri de motoruyla çok yakından selamlamıştı.

Ünlü şarkıcı motor sevdasından vazgeçmiyor. Önüne çıkan her motora binmeye yemin etmiş adeta!

Sahne Direğine Çıkmak da Neyin Nesi?

Ekstrem sporların yıldızı Bülent Serttaş bu sefer de sahne direğine tırmanmış. Korkusuzca o kadar yükseğe çıkıp şarkı söyleyen Serttaş’ın bu davranışı seyircileri coşturmuş. O kadar yükseğe çıkıp mikrofonsuz şarkı söyleyen Bülent Serttaş bizce büyük bir alkışı hak ediyor.

Bu Sefer Onun Bir Suçu Yok

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu yaptığı “Burcu ile Hafta Sonu” programına katılan Bülent Serttaş’ın bu sefer masum olduğunu söyleyebiliriz. Mutfaktaki marifetlerini sergilemek üzere olan Serttaş’ın önüne küçük bir engel çıkmış. Ama her zamanki gibi pes etmemiş ve o çiğköfteyi yoğurmuş!

Adı Üstünde Bülent Serttaş

Birkaç yıl önce dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova Türkiye’ye gelmiş ve milli sporcumuz Çağla Büyükakçay ile maç yapmıştı. Herkes tarafından tanınan sporcu Sharapova, Büyükakçay’a karşı 2-0 galip gelmiş ve çok konuşulmuştu. Ancak o maçta çok konuşulan bir isim daha vardı. Tabii ki de Bülent Serttaş! Sharapova ile aynı kareye girmeye çalışan Serttaş, sosyal medya kullanıcılarının diline düşmüştü. E adı üstünde Bülent Serttaş.

Benzer Haberler

Hasan 3 Şubat 2021

Komik adam bulenttt

Yorum Yaz