Bir Sihirli Annem Değildi Ama Hayranı Çoktu! Demet Özdemir’in İlk Dizisini Hatırlıyor musunuz?

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Bir Sihirli Annem Değildi Ama Hayranı Çoktu! Demet Özdemir’in İlk Dizisini Hatırlıyor musunuz?

“Erkenci Kuş” ve “Doğduğun Ev Kaderindir” dizileri ile popülerliğini arşa çıkaran Demet Özdemir’in ilk dizisine doğru yolculuğa çıkıyoruz!

İlk Oyunculuk Deneyimi

Yıllar 2013’ü gösterdiğinde, bugünün başarılı oyuncusu Demet Özdemir için yolun başıydı. Güzel oyuncu, FOX TV’de yayınlanan “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini edindi. “Los Protegidos” isimli bir İspanyol dizisinin uyarlaması olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi, özel güçlere sahip olan birkaç gencin yaşadıklarını konu alıyordu. Demet Özdemir’in canlandırdığı karakter de bunlardan biriydi.

Sana Bir Sır Vereceğim’in Tehlikeli Karakteri Aylin

blank

Demet Özdemir, rol aldığı ilk dizi olan “Sana bir Sır Vereceğim” dizisinde Aylin karakterini canlandırdı. O karakteri hatırlayanınız var mı? Hani çıplak elle hiç kimseye dokunamayan, dokunduğunu çarpan Aylin. Demet Özdemir bu karakteri canlandırırken Disney karakteri gibi sürekli eldiven giymek zorunda kalmıştı. Günümüzde her ne kadar bir dram dizisinde yer alıyor olsa da Özdemir, ilk dizisinde de enerjik ve sempatikti.

Kimler Var Kimler!

blank

2000’li yılların başında doğaüstü güçler üzerine kurulan diziler ön plandaydı. Sana Bir Sır Vereceğim dizisi de bu konuda en dikkat çeken yapımlardan biri olmuştu. Dizinin kadrosunda hem tecrübeli oyuncular hem de genç yetenekler yer alıyordu. Sıra dışı bir hikayeye sahip olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin başrollerinde Murat Han ve Esra Ronabar gibi başarılı oyunculara, Demet Özdemir ve Ekin Koç gibi genç yetenekler eşlik etmişti.

Demet Özdemir ve Ekin Koç Uyumu Çok Beğenildi

blank

İlk defa bu dizide karşı karşıya oynama fırsatı yakalayan bu ikilinin uyumunu Sana Bir Sır Vereceği hayranları çok sevmişti. Hatta o dönem “Aytil” isminde hayran sayfaları kurulmuştu. Aytil ne demek demeyin! Aylin ve Tilki’nin birleşimi. Düşünün ne kadar çok sevildiklerini…

Heyecanı Kısa Sürdü

blank

Demet Özdemir’in ilk oyunculuk heyecanını tattığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisi, reytinglere uzun süre meydan okuyamadı. Dizi, çok büyük ilgi görse de genç yaş grubunu içeren bir kitleye sahip olduğu için uzun bir yayın hayatına ulaşamadı. Bu nedenle dizi 29. bölümünde final yapmak zorunda kaldı. Dizinin sonu olsa da, bu durum Demet için yepyeni fırsatlar açacaktı…

Benzer Haberler

Hayati GÜLDAĞ 3 Şubat 2021

😀👍

Dddd 3 Şubat 2021

Yapmmmaaa

Şehriban 4 Şubat 2021

Vay vay

Aşk kitabı 😘🥰 4 Şubat 2021

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💜💜💜💜❤️❤️

Yorum Yaz