Allah Buse Varol’u Alişan’ın Hediyelerinden Korusun: Alişan’ın Çağla Şıkel’e Verdiği Kan Dondurucu Hediye!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Allah Buse Varol’u Alişan’ın Hediyelerinden Korusun: Alişan’ın Çağla Şıkel’e Verdiği Kan Dondurucu Hediye!

Televizyonun hınzır çocuğu Alişan’ın söyledikleri ve yaptıkları herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcının canlı yayında geçmiş yıllarda Çağla Şıkel’e verdiği hediyeye Demet Akalın bile inanamadı! Yıllar önce safra kesesini aldıran Alişan, safra taşlarını kolye yaptırıp Çağla Şıkel’e hediye etmiş. Allah Buse Varol’u Alişan’ın “garip” hediyelerinden korusun!

Çağla Şıkel ve Alişan

Yılların Sunucusu!

Hayatımıza türkücü olarak giren Alişan; eğlenceli karakteri, samimiyeti ve neşesiyle kısa sürede kankası Çağla Şıkel’le birlikte sabah programlarının aranan yüzü haline geldi. Bir dönemin efsanesi Cennet Mahallesi’yle başlayan serüven, bugünlerde bile etkisini sürdürmeyi başarıyor.

blank

Sabah programlarını genellikle orta yaşlı ablalarımız ve teyzelerimiz seyrettiği için, programlarda kadın sunucuları görmeye çok alıştık. Hatta Alişan’dan başka erkek sunucu gördüğümü de hatırlamıyorum. Ancak yıllar içinde hem sunuculuk yeteneklerini geliştiren Alişan hem de televizyon izleyicinin kalbinde taht kurmayı başardı. Çalışkanlığı ile nam salan ünlü şarkıcı yıllardır ekranlarda olmaya devam ediyor.

Alişan ve Demet Akalın

Demet Akalın Alişan’a İnanmak İstemedi!

Uzuuun bir süre Cennet Mahallesi’ndeki partneri Çağla Şıkel’le birlikte sabah programı sunan Alişan; artık yoluna bir diğer kankitosu Demet Akalın’la devam ediyor. Geçmiş yıllarda küs olan ikili “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında güzel bir sinerji yakalamayı başardılar. Geçtiğimiz yaz aylarından beri ekranlarda olan ikilinin programı reytinglerde istikrarsız ilerlese de Demet Akalın ve Alişan programları için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor.

Ancak bugün canlı yayında Alişan’ın itirafı hepimizi şaşırttı! Demet Akalın bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde gizli saklı ameliyat oldu. Ameliyat olduğu hastanede check-up yaptıran güzel şarkıcının safra kesesinde çamur çıkmış. Güzel şarkıcı bunları anlatırken Alişan, yılllar önce safra kesesini aldırdığını ve safra kesesinin içindeki 13 taşla kankası Çağla Şıkel’e kolye yaptırıp hediye ettiğini anlattı! Ancak Alişan’ın anlattığına Demet Akalın önce inanmak istemedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz