Çabuk Başladı Çabuk Bitti: Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Ayrılık Nedeni Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Çabuk Başladı Çabuk Bitti: Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Ayrılık Nedeni Belli Oldu!

2021’in en bomba çiftlerinden biri de Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’tı! Melis İşiten’le yollarını ayırdıktan sonra aşk meşk işlerinden uzak durmayı tercih eden Uraz Kaygılaroğlu, sonunda gönlünü kendisi gibi oyuncu Berrak Tüzünataç’a kaptırmıştı. Birçok imalı paylaşımın ardından beraber de görüntülenen çiftimiz; TV100’den Birsen Altuntaş’ın ve Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “populising”in iddiasına göre uyum sorunu yaşamış ve ayrılmışlar.

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu

İlişkileri Hızla Başladı!

Instagram’ın en sevilen çiftlerinden Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu geçtiğimiz yıllarda 5 yıllık güzel bir evliliğin ardından yollarını ayırma kararı vermişti. Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu’nun ayrılığı birçok kişinin aşka inancını yitirmesine neden olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından “örnek çift” olarak gösterilen ikilinin medeni bir şekilde yollarını ayırması; boşanma konusunda da birçok kişiye örnek teşkil edecek cinstendi.

blank

Ayrılığın ardından yalnızlığı tercih eden Uraz Kaygılaroğlu kısa sürede popüler bekarlar listesine girmeyi başardı. Menajeriyle sarıldığı bir fotoğrafı Instagram’da paylaştıktan sonra adı aşk iddialarına karışan yakışıklı oyuncu; iddiaları ti’ye alarak ikili arasında aşk olmadığını ifade etti. Ancak Uraz Kaygılaroğlu’nun bu yalnızlığı uzun sürmedi! Şubat ayında Instagram canlı yayınlarında Berrak Tüzünataç’la tanışan yakışıklı oyuncu sonunda aşk orucunu bozdu.

berrak tüzünataç uraz kaygılaroğlu

Uyum Sorunu Yaşamışlar!

Şubat ayında tanışan ve kısa sürede yakınlaşan Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç ilişkilerini ilk başlarda inkar etse de; gittikleri bir mekanda yan yana otururken magazincilere yakalanan ikili beraber olduklarını daha fazla saklayamadılar. Bir süredir güzel bir ilişki yaşadıkları iddia edilen çiftimiz TV100’den Birsen Altuntaş’ın ve Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “populising”in iddiasına göre uyum sorunu yaşamış ve ayrılmış.

blank

Hatta ayrılığın ardından Berrak Tüzünataç yakın arkadaşlarıyla birlikte 17 günlük tam kapanmayı fırsat bilerek detoks kampına girmiş; Uraz Kaygılaroğlu ise küçük kızı Ada ile vakit geçirmeye başlamış. Hızla başlayan Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç ilişkisi aynı hızla sona ermiş oldu! Bakalım bu iddialara taraflardan açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz