Instagram’ın Yeni Akımı #20YearsChallenge! Murat Boz, Haluk Levent, Demet Akalın: Değişimlere İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Instagram’ın Yeni Akımı #20YearsChallenge! Murat Boz, Haluk Levent, Demet Akalın: Değişimlere İnanamayacaksınız!

Gün geçmiyor ki Instagram aleminde yeni bir akım ortaya çıkmasın! Sosyal medyada düşen her furya ya da akım Koronavirüs’ten daha hızlı yayılma özelliğine sahip, bir dönemin ünlü TBT’si popülerliğini yitirmiş olsa da; birçok kişinin Perşembe günlerini güzelleştirmeye devam ediyor. Ancak Instagram’da nur topu gibi yepyeni bir akımımız daha var: 20YearsChallenge!

İsminden de anlaşıldığı üzere pek çok kişi 20’li yaşlardaki fotoğraflarını Instagram hesaplarında paylaşarak bir nevi geçmişi anıyor ve zaman içindeki değişimlerini tüm takipçileriyle paylaşıyor. İlk olarak yurt dışında popüler hale gelen bu akım; dün akşam itibariyle Türkiye sınırlarına da geldi! Birçok magazin camiasından ünlü 20’li yaşlardaki fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Hatta siyasetin ünlü isimleri de gençlik fotoğraflarını sevenleriyle paylaştı.

Bakalım 20YearsChallenge’ta en çok kimler değişmiş!

Murat Boz

Murat Boz

Evrime kafa atan ünlüler sıralaması yapsak, açık ara farkla zirve Murat Boz’un olur! Yakışıklı şarkıcının “Nur yüzlüm” notuyla paylaştığı bu fotoğraf Murat Boz’un yıllar içinde ne kadar değiştiğini bizlere kanıtlar nitelikte.

Demet Akalın

Demet Akalın

Twitter’dan paylaştığı bu görselle akıma dahil olan Demet Akalın’ın seçtiği fotoğraf ise biraz ilginç! 20’li yaşlarda yüzü yanan güzel şarkıcı hastane yattığı döneme ait anılarını canlandırmayı tercih etmiş. Yalnız Instagram akımına Twitter’dan dahil olan Demet Akalın yine farkını ortaya koymuş!

Haluk Levent

Haluk Levent

Son dönemde özellikle Twitter’da gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk hareketleriyle büyük bir takipçiye ulaşan Haluk Levent’te 20’li yaşlar akımının öncülerinden oldu!

Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Ünlü akıma vesikalık fotoğrafıyla katılan Hayko Cepkin, çok da değişmemiş sanki?

Nükhet Duru

Nükhet Duru

Şimdilerde 66 yaşında olan Nükhet Duru’nun adı gibi duru güzelliğine hayran olmamak elde değil!

Hasibe Eren

Hasibe Eren

Güzel oyuncu da akıma katılanlar arasındaydı. 20’li yaşlardaki fotoğrafını; “Ee Allah affetsin bir tipmişim yaa… 20 yaşındayken… Hiç biriniz de ağzınızı açıp bir şey demediniz. Pes…” notuyla paylaştı.

Ata Demirer

Ata Demirer

Sevilen oyuncu Ata Demirer 1995 yılından paylaştığı fotoğrafla akımda yerini aldı; “Assos 95 gece müzisyen gündüz balıkçıl”

Berna Laçin

Berna Laçin

Geçtiğimiz günlerde aşı polemiğiyle gündeme gelen Berna Laçin de akıma katılanlardan!

Armağan Çağlayan

Armağan Çağlayan

Bugünlerde Youtube’da “Gör Beni” isimli programla sevenleriyle buluşan Armağan Çağlayan’ın gençlik haline biraz düştük!

Cem Yılmaz

Cem yılmaz

Yıllar Cem Yılmaz’a acımamış!

Benzer Haberler

❤Güneş💛 6 Mayıs 2021

En çok Murat Boz deyişmiş harika👑👑👑

Mihriban 6 Mayıs 2021

Murat boz ve demet akanını eskiden çok çirkilerdi ama şimdi güzel ve yakışıklı💜

Yorum Yaz