Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya’nın Doğum Günü İsteği Hepimizi Duygulandırdı

Aleyna

Haberler

25 Şubat 2021

Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya’nın Doğum Günü İsteği Hepimizi Duygulandırdı

Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Nilperi Şahinkaya 33 yaşına girerken Instagram hesabından tüm sevenlerini duygulandıran bir paylaşımda bulundu. Güzel oyuncu bu doğum gününü otizmli çocuklara hediye etti. Bakalım hediye olarak ne istedi? Ve sizler için küçük bir Nilperi Şahinkaya nostaljisi!

Deniz Yıldızı İle Başlayan Yolculuk

Oyunculuk kariyerine henüz okul yıllarında başlayan oyuncuyu ilk kez Deniz Yıldızı dizisinin hırslı karakteri Hande ile tanıdık. Deniz Yıldızı’nın ardından farklı dizilerde ve filmlerde kendini gösteren Nilperi Şahinkaya her projede daha fazla hayranlık kazanmaya devam etti.

Hırslı Hande’den Hırslı Mesude’ye

blank

Güzel oyuncunun kaderi midir bilinmez, oynadığı tüm karakterlerde mutlaka hırslı bir özellik var. Bir dönem dizisi olan ve çok sevilen Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol alan Nilperi Şahinkaya’yı bu kez Mesude rolünde görüyoruz. Dizide annesi rolünde oynayan Zeyno Eracar ile harika bir performans gösteren Şahinkaya bu rolle birlikte izleyicilerin aklında kalmayı başardı.

Yasak Elma İle Taçlanan Kariyer

blank

Sevilen oyuncu Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin ardından Kayıp, Kiraz Mevsimi, Yaşamayanlar, Yeni Hayat, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi yapımlarda rol aldı. Ayrıca Deli Aşk, Karakomik Filmler ve Benim Babam Bir Melek filmlerinde de yer aldı. Bugünse ekranların sevilen dizilerinden olan Yasak Elma dizisinin Cansu karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya dizideki entrikalar zincirine oldukça iyi geldi.

Doğum Gününü Otizmli Çocuklara Armağan Etti

Geçtiğimiz gün 33. doğum günü olan Nilperi Şahinkaya sevenlerinden istediği doğum günü hediyesi ile hepimizi duygulandırmayı başardı. Şahinkaya tüm sevenlerinden otizmle mücadele eden çocukların mücadelelerine katkıda bulunmak amacıyla Tohum Otizm Vakfına bağış yapmalarını istedi. İsteğini Instagram hesabı üzerinden yayınlayan güzel oyuncu sevenlerinin bu şekilde hem kendisini hem de birçok çocuğu mutlu edebileceğini söyleyerek kalbimizde yeni bir yer kazandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz