Fox’un Yeni Dizisi Masumiyet, Kanal D’nin Sadakatsiz’i İle Kapışmaya Başladı! Kazanan Kim Olacak?

Aleyna

FOX

25 Şubat 2021

Fox’un Yeni Dizisi Masumiyet, Kanal D’nin Sadakatsiz’i İle Kapışmaya Başladı! Kazanan Kim Olacak?

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet dün gece ilk bölümüyle ekranlara geldi! Güçlü oyuncu kadrosuyla Çarşamba akşamları reyting sıralamasını alt üst etmeye hazırlanan Masumiyet, izleyicilerden de tam not aldı.

Masumiyet

Masumiyet Dizisi Görücüye Çıktı!

Fox TV, bu sene oldukça iddialı yapımlarla karşımıza çıkıyor. Yasak Elma dizisiyle entrikanın dibini sıyıran Fox TV; Masumiyet dizisiyle de Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisiyle kapışmaya hazırlanıyor. Bir süredir Masumiyet dizisinden haberleri ve fragmanları görüyorduk. Ancak dün akşam uzun süreli bekleyiş sona erdi ve Masumiyet seyircilerin karşısına çıktı.

Masumiyet

Masumiyet dizisinin hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu çok güçlü: Uzun yıllardır herhangi bir dizide göremediğimiz Hülya Avşar; Masumiyet dizisiyle televizyona dönüş yaptı! Güzel oyuncuyu son olarak “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” dizisinde “Safiye Sultan” karakteriyle izlemiştik. Hülya Avşar Masumiyet dizisinde “Hale Ilgaz” karakterine can veriyor.

Masumiyet

Dizinin diğer oyuncularına bakacak olursak: Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın başrol karakterler olarak karşımıza çıkıyor.

Konusu Dikkat Çekici!

Masumiyet dizisinin konusu ise gerçekten ilgi çekiyor. Masumiyet’te; evli ve iki çocuk sahibi olan Bahar’ın hayatı, 19 yaşındaki Ela’nın yanlış bir adama aşık olmasıyla aniden değişir. Ela’nın aşık olduğu kişi babasının, başka bir kadınla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Ancak Ela’yı bu çarpık ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar; ne kadar uğraşsa da bazı olayların önüne geçemez ve bir ailenin hayatı sonsuza kadar değişir.

Masumiyet

Dün akşam ilk bölümü görücüye çıkan Masumiyet’te geceye damgasını vuran kişi; Bahar karakterini canlandıran Deniz Çakır’ın oyunculuğu oldu! İzleyicilerden tam not alan Masumiyet, sosyal medyada da günün en çok konuşulan konularından oldu. Bakalım sosyal medyada Masumiyet için neler söylenmiş:

Bu arada Sadakatsiz dizisiyle karşılaştıranlar kişilerin sayısı hiç de az değil!

Benzer Haberler

Gonca Bayrak 25 Şubat 2021

Çünkü bu dizide de Demet Akbağ gibi dev usta başarılı isim Mehmet Aslantuğ var…

Ayşegül 25 Şubat 2021

Bu dizinin yazı karakterini Bi inceleyin lütfen Müslüman bir ülkede haç işareti bulunan bir yazı ile ekranların karşısına çıkıp sübliminal mesaj vermeyin masumiyet deyipte ttttt harfini gözxüm0ze sokmayın

Yorum Yaz