Ünlülerin Çocuklarıyla Paylaştığı Fotoğraflar İçinizi Eritecek: Ceyda Ateş, Gökhan Tepe, Alişan ve Nicesi!

Aleyna

Haberler

25 Şubat 2021

Ünlülerin Çocuklarıyla Paylaştığı Fotoğraflar İçinizi Eritecek: Ceyda Ateş, Gökhan Tepe, Alişan ve Nicesi!

Son zamanlarda ünlüler dünyasında çocuklarını paylaşmayan kimse kalmadı sanırım! Instagram hesaplarını aktif olarak kullanan sanatçılar, gün içinde pek çok gönderi ya da story paylaşıyor.

Hatta bu hafta pek çok kişiden ardı ardına yeni fotoğraflar gördük. Yoksa çocuk paylaşmak da akım haline geldi de haberimiz mi yok? Hazırsanız hep beraber ünlülerimize ve birbirinden tatlı çocuklarına bakmaya başlayalım. Şimdiden “Maşallah” diyelim, nazarımız değmesin!

Acun Ilıcalı’dan #TBT!

TV8’in patronu Acun Ilıcalı bugün Instagram’ın ünlü #TBT akımına uyarak 6 yıl öncesinden kızlarıyla birlikte fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa bakınca özellikle Melisa, Leyla ve Yasemin’in ne kadar küçük olduğunu görüyoruz. Fakat Acun Ilıcalı hiç değişmemiş! Frodo güç yüzüğünü Hüküm Dağına atmadı mı yoksa?

Buse Varol ve Alişan’ın Minikleri!

Ünlü türkücü Alişan ve eşi Buse Varol Instagram hesaplarında hem Burak’ı hem de yeni doğan Eliz’i sık sık paylaşıyorlar. Bizler de bu güzel aileyi görmekten keyif alıyoruz, Maşallah size!

Ceyda Ateş’in Kızını Sonunda Gördük!

Eşiyle birlikte Amerika’ya yerleşen güzel oyuncu Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda kızı Talia’yı kucağına alarak anne oldu! Bir süre kızının yüzünü bizden gizlemeyi tercih eden Ceyda Ateş, bugün sonunda Talia’yı bizlere gösterdi. Bu nasıl güzellik böyle!

Ceyda Düvenci ve Tatlı Ailesi!

Güzel oyuncu Ceyda Düvenci, meslektaşı Bülent Şakrak ile hayatını birleştirdi ve güzel bir aile oldular. Instagram’da ailesinin fotoğraflarını paylaşmaktan geri durmayan Ceyda Düvenci’nin önceki evliliğinden bir kızı ve Bülent Şakrak ile evliliğinden bir oğlu var. Hep beraber yaşayan bu kalabalık aileye her defasında içimiz eriyor!

Gökhan Tepe’den de TBT Geldi!

Ünlü şarkıcı Gökhan Tepe de Instagram’ın ünlü TBT akımına uyanlardan oldu. Oğlu Denizhan’la birlikte geçtiğimiz seneye ait bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaşan Gökhan Tepe’nin fotoğrafına kısa süre içinde like ve yorum yağdı!

Eser Eyüboğlu İkizlerini Gösterdi!

TRT1’in başarılı dizisi Gönül Dağı’nda rol alan Eser Eyüboğlu, ikizlerinin yüzünü gösterdi. Ege ve Can’la beraber fotoğraf paylaşan yetenekli oyuncu; takipçilerinden “Maşallah” istedi!

Erkan Koçak Köstendil’le Oğlunun “Muhabbeti”

Çukur dizisinin yetenekli oyuncusu Erkan Koçak Köstendil, çocuğuyla fotoğraf paylaşan ünlülerden oldu. Oğlu Marsel’le “Muhabbetteyiz” açıklamasıyla fotoğraf paylaşan Erkan Koçak Köstendil ve Marsel’e bol bol “Maşallah” diyoruz!

Benzer Haberler

Ssssss 25 Şubat 2021

Karan özçivit siz olmaz

Yorum Yaz