Aman Demo Duymasın, Söylemezsem Olmaz’a Katılan Fatih Ürek’in Hedefinde Demet Akalın Vardı: “Sahnesi Yok!”

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2022

Aman Demo Duymasın, Söylemezsem Olmaz’a Katılan Fatih Ürek’in Hedefinde Demet Akalın Vardı: “Sahnesi Yok!”

Geçtiğimiz yıldan beri Fatih Ürek ve Demet Akalın ikilisinin kavgası devam ediyor! Katıldığı programlarda Demet Akalın’a kızgınlığını dile getiren Fatih Ürek, bugün Söylemezsem Olmaz programının konuğu oldu. Program boyunca Seren Serengil ve Arto’nun sorularını yanıtlayan Fatih Ürek, bir yerde konuyu Demet Akalın’a getirerek; “Demet Akalın’ın sahnesi yok, ufak bir sesi var zaten!” diyerek Demo’ya taş atmayı ihmal etmedi. Güzel şarkıcının dans edemediği için arkasında dansçıları olduğunu söyleyen Fatih Ürek’e bakalım Demo’dan yanıt gelecek mi göreceğiz!

Fatih Ürek ve Demet Akalın’ın küslüğü geçtiğimiz yıla dayanıyor. O dönemler Kanal D’nin fenomen gündüz kuşağı programlarından Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu üstlenen Fatih Ürek’in başarısını hepimiz biliyoruz ancak sonraki zamanlarda her ne olduysa Fatih Ürek, Gelinim Mutfakta programından bir anda ayrıldı. Zaten sonrasında da Gelinim Mutfakta programı bir türlü dikiş tutturamadı, Onur Büyüktopçu, Seda Sayan ve Demet Akalın’ın ardından her hafta yeni bir sunucu deneyen Gelinim Muftakta programının şimdilik yeni sunucusu Nursel Ergin oldu.

Fatih Ürek’ten Demet Akalın’a Ağır Taş!

O dönemler sık sık programlara katılan Fatih Ürek, Demet Akalın’a kızgın ve kırgın olduğunu her defasında dile getirmekten geri durmuyordu. İkilinin arasında yaşanan gereksiz gerilim gittikçe büyümeye devam ediyor. Son olarak bugün Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’a katılan Fatih Ürek, program esnasında eski dostu Demet Akalın hakkında da konuşmayı ihmal etmiyor.

Şu sıralar sahne konusunda muadilinin olmadığını söyleyen Fatih Ürek, oradan konuyu Demet Akalın’a getiriyor ve Demet Akalın’ın sahnesinin olmadığını dans edemediğini söyleyerek Demo’ya taş atmadan duramıyor. Geçmiş yıllarda Demet Akalın, Fatih Ürek’e kendisinin dans edemediği için arkasında dansçılarla sahneye çıktığını söylemiş. Ancak Fatih Ürek de Demo’nun sesinin küçük olsa da güzel olduğunu söyleyerek hakkını yemiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz