Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’li Yargı mı, Çağlar Ertuğrul’lu Teşkilat mı? Gecenin Kazananı Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2022

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’li Yargı mı, Çağlar Ertuğrul’lu Teşkilat mı? Gecenin Kazananı Belli Oldu!

Pazar akşamlarının reyting rekortmeni iki dizisi Yargı ve Teşkilat, dün akşam yeni bölümleriyle ekrana geldi. Sık sık sosyal medyadan da karşılaştırılan iki dizi dün akşam kıyasıya bir reyting mücadelesi verdi. Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star’ını geride bırakmayı başaran Yargı ve Teşkilat, yeni bölümleriyle seyircilerden tam not almayı başardı. Farklı kategorilerde iki dizinin de birinciliği aldığını görsek de, 3 reyting kategorisinin 2’sinde zirveye oturmayı başaran Yargı gecenin kazananı olmayı başardı!

İki Dizinin Savaşı Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi yeni dizi sezonuyla birlikte birbirinden ilgi çekici diziler başladı, geçtiğimiz sezon başlayan diziler ise başarılı bir şekilde devam ediyor. Teşkilat geçtiğimiz sezondan beri TRT1 ekranlarında fırtınalar estirse de, bu sezon Eylül ayında seyirciyle buluşan Yargı’nın yükselişi de hızla devam diyor.

blank

Farklı senaryoları ve başarılı oyunculuk performanslarıyla seyircilerin dikkatini çeken bu iki dizi aynı gün ekranlara geliyor, hal böyle olunca iki dizi arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Her hafta bir dizinin ötekini geçtiği reyting savaşlarında bu haftanın galibi Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini oynadığı Yargı dizisi oldu.

blank

Gecenin Kazananı Yargı!

Geride bıraktığımız dizi sezonunda ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan diziler, kanalları istila etmişti. Bu sezon da Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız başarılı bir şekilde yollarına devam ederken, yeni diziler sosyal medyada daha popüler hale geldi. Özellikle de bu sezonun kazananı Kanal D ekranlarının şimdiden favorileri arasına girmeyi başaran Yargı dizisi oldu. Dikkat çeken senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatlerine üzerine çekmeyi başaran Yargı, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi.

blank

Yargı’nın en büyük rakibi ise TRT1’in sevilen dizilerinden Teşkilat! Dün akşam 3 reyting kategorisinin 2’sinde zirveye oturan Yargı, gecenin kazananı olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım Yargı’nın yükselişi sezon sonuna kadar devam edebilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz