Aman Didem Soydan Duymasın! Burak Deniz Eski Sevgilisi Büşra Develi’yi Paylaştı

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Aman Didem Soydan Duymasın! Burak Deniz Eski Sevgilisi Büşra Develi’yi Paylaştı

Ünlü oyuncu Burak Deniz, eski sevgilisi Büşra Develi ile beraber oynadığı filmi paylaştı. “Arada” paylaşımı sosyal medyada olay yarattı.

Burak Deniz Büşra Develi

Sevilen dizi “Maraşlı”nın Celal’i Burak Deniz ve “Akıncı”nın yıldızı Büşra Develi, bir dönem büyük aşk yaşıyordu! 2015’in star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar”da partner olan ikili, çok geçmeden gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı.

Büşra Develi Burak Deniz

Genç oyuncular, sık sık birlikte paylaşım yapıyor ve ilişkileri hakkında röportajlar veriyordu. Aşklarını dolu dizgin yaşayan ikili, sanat dünyasının en sevilen çiftleri arasındaydı. Ama ne olduysa oldu, 2018 yılında yollarını ayırmaya karar verdiler!

Yeni İlişkilere Yelken Açtılar

Bura Deniz Büşra Develi

Bu ayrılığın ardından uzun süre ikisinin de adları başka birileriyle anılmadı. “Uğursuz yıl” 2020 ise, ikisinin de aşka tekrar kapılarını açtıkları yıl oldu.

Burak Deniz Didem Soydan Büşra Develi Cem Aktay

Burak Deniz, ünlü manken Didem Soydan’la mutlu bir beraberlik yaşıyor. Büşra Develi ise aşkı Cem Aktay’da buldu. Burak Deniz’in yaptığı son paylaşım, bu ilişkileri biraz sınayacak gibi görünüyor!

“Arada” Paylaşımı Geldi

Burak Deniz ve Büşra Develi, sevgili oldukları dönemde “Türkiye’nin ilk punk filmi” olarak tanıtılan “Arada”da başrolleri paylaşmıştı. “Arada” filminin yakında Netflix’e geleceğini ise Burak Deniz’in yaptığı paylaşımla gördük! Sosyal medyada gündem olan bu harekete, henüz Büşra Develi’den bir karşılık gelmedi.

Didem Soydan

İddiaları sürekli yalanlasa da, hakkında sürekli sevgilisi Burak Deniz’i kıskandığı yönünde haberler çıkan Didem Soydan, bu işe ne diyecek acaba? Yakında yeni bir kıskançlık krizi haberi görebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz