Bülent Ersoy’un Başlattığı Kürk Tartışmaları Bitmiyor! Sıra Şimdi de Nebahat Çehre’ye Geldi

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Bülent Ersoy’un Başlattığı Kürk Tartışmaları Bitmiyor! Sıra Şimdi de Nebahat Çehre’ye Geldi

Bülent Ersoy’un 55 tilkinin kürkünden yapılan mantosuna tepkiler çığ gibi büyüyor. Ünlüleri ikiye ayıran gerçek kürk tartışmasına bir yenisi daha eklendi. Doktor randevusu öncesi kameralara takılan ünlü oyuncu Nebahat Çehre, artık kürk almadığını açıkladı.

nebahat çehre-bülent ersoy-kürk

Hepinizin bildiği üzere Bülent Ersoy’un 55 tilkiden yaptırdığı mantosu magazin gündemine bomba gibi düştü. Birçok eleştiriye maruz kalan Bülent Ersoy, magazin dünyasında gerçek kürk tartışması başlattı.

nebahat çehre-bülent ersoy-kürk

Doğa Rutkay, Burçin Terzioğlu gibi ünlüler Bülent Ersoy’u sert şekilde eleştirirken Diva’yı koruyanlar da oldu. Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, jurisi olduğu Doya Doya Moda programına kürkle çıkarak tarafını belli etti.

“Ben Hassasım Bu Konularda”

Doktor randevusunu beklerken kameralara takılan Nebahat Çehre, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hayvanlar konusunda hassas olduğunu dile getiren güzel oyuncu, Bülent Ersoy’un kendi düşüncesi olduğunu söyledi. Bülent Ersoy’un bu kadar sıkıştırılmasının da hoş olmadığını dile getirdi.

nebahat çehre-bülent ersoy-kürk

Artık kürk almadığını da ekleyen Nebahat Çehre, eski kürklerini de bağışlayacağını söyledi. Üstünde kürk bulunan ünlü oyuncu, kürkünün eti için kesilen büyükbaş hayvanlardan yapıldığını söyledi. Bu konuda dikkatli davrandığını eklemeyi de ihmal etmedi.

“Kendimi Bulduğum Bir Şeyler İstiyorum”

Şu an bir projede yer almayan güzel oyuncu, yeni projeler okuduğunu ama kendini bulduğu bir projede yer almak istediğini söyledi. İş yapmak için yapmak istemediğini ekleyen Nebahat Çehre, hali hazırda yapmış olduğu karakterlerin dışında bir iş beklediğini söyledi.

nebahat çehre-bülent ersoy-kürk

“O Zamanın Modası Çok Kötüydü”

Yakın zamanda gençlik fotoğrafını paylaşan Nebahat Çehre’ye şimdiki halinin daha genç ve güzel göründüğü söylenmişti. Suçu o zamanın modasında bulan ünlü oyuncu, o yaşlarda bilinçsiz olduğunu ve modaya uymaya çalıştığını dile getirdi.

Şimdi çok daha spor kıyafetler ve doğal saçlar tercih eden Çehre, yaşından memnun olduğunu söyledi. Güzel yaşamanın çok önemli olduğunu ekleyen güzel oyuncu “Yaşımdan mutluyum bana çok şey kazandırdı.” diye eklemeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Ercüment salt 5 Mart 2021

Allah aşkına bunlarda insanmi.biriside çıksın bu yamyam tiplerden desin ki ben böyle bir eğtim merkezi açtım engellilere şöyle yardımcı oldum .yok..hepsi egoist cahil ama adları sanaatci sanatta ne sanat kameranın önüne geçip dedikodu yapar gibi dizi ceviriyorlar…

Yorum Yaz