“Yüzüme baksalar anlamazlar” Demişti! Danla Bilic’in Badem Göz Ameliyatı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

“Yüzüme baksalar anlamazlar” Demişti! Danla Bilic’in Badem Göz Ameliyatı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, bu ay Marie Claire Türkiye dergisine kapak oldu. Ancak kapak fotoğraflarında yüzünde bir tuhaflık vardı!

Danla Bilic

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Danla Bilic, bu aralar kendi kanalından çok başka YouTube kanallarında görülüyor! Sık sık başka işler peşinde görmeye başladığımız fenomen, bu ay da Marie Claire Türkiye dergisine kapak oldu. Ama kapak fotoğraflarında bir tuhaflık vardı!

Makyaj ve güzellik konusunda çektiği videolarla ünlü olan Danla Bilic, sık sı vücudunda değişiklikler yapan biri. Kapak fotoğrafında da özellikle göz çevresi çok dikkat çekiyor. Bu sefer photoshopu mu abarttı, yoksa estetiği mi bilmiyoruz. Ama bu görüntülerle sosyal medyanın diline düştüğü kesin!

“Yapma gözlerin öyle kalacak”

Danla Bilic’in gözlerinin olağanüstü çekikliği epey bir gündemde kalacak gibi duruyor. Şu yorumlara baksanıza!

Danla Bilic yorumlar

“Danla the yargı machine”, şu an sosyal medyada epey bir yargılanıyor! Aslında Danla Bilic de geçmişten günümüze değişimiyle alakalı açık yüreklilikle konuşmuştu.

“Bir değişim olduğunu anlamazlar”

Danla Bilic, geçtiğimiz yıllarda Ayşe Arman’a verdiği röportajda “badem göz” ameliyatıyla ilgili tüm detayları anlatmıştı. Ünlü isim, “Normalde de gözlerim çekikti ama aşağı doğru çekikti! Bir tık yukarı kaldırmak istedim. Çok da memnunum” diyerek süreci anlattı.

Danla Bilic

Adının o dönem “Cengiz Han”a çıktığını söyleyen Danla Bilic, “Şu an baksalar bir güzellik var ama ne olduğunu anlamazlar” dedi. Sana kötü bir haberimiz var, gözlerini uzaya kadar çektirdiğin için anlamamanın imkanı yok!

“Sanıyorlar ki küçük düşeceğim”

Danla Bilic

Danla Bilic, estetikle ilgili alaylara da gülüp geçtiğini söyledi. “İnsanlar estetikli olduğumu yüzüme vurduklarında sanıyorlar ki, küçük düşeceğim, üzüleceğim. Tam tersine, estetiklerimle gurur duyuyorum” diyen Danla Bilic, estetik yaptırdığını anlamayana da kendisi söylüyormuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz