Futbol Bilgisi Sağlam Çıktı! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar En Çok Yapmak İstediklerini Anlattı

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Futbol Bilgisi Sağlam Çıktı! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar En Çok Yapmak İstediklerini Anlattı

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, kendisi hakkında en çok merak edilenleri Elele dergisine anlattı. Meğer o bir futbol fanatiğiymiş!

Merve Dizdar

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”nda oynadığı Gülben karakteriyle kariyerinde bir dönüm noktası yaşadı. Malum, biz estetik yaptırmaktan hepsi birbirine benzeyen ya da güzel görünmek için mimik kullanmadan oyunculuk yapmaya çalışan başrol oyuncularına alışkınız! Merve Dizdar, tüm bu ezberleri bozdu. Sıra dışı yeteneği ve doğallığıyla bu sezonun en iyi çıkış yapan isimlerinden biri oldu.

Merve Dizdar

Hal böyle olunca, onu her ay dergilerde ve YouTube kanallarında görmeye başladık. Ünlü oyuncu, hakkında merak edilen pek çok detayı her zamanki coşkulu haliyle YouTube programlarında anlattı. Ama Elele dergisi ekibi, onun hakkında hala bilinmeyen pek çok şeyi ortaya çıkarmayı başardı!

Zlatan Ibrahimović Hayranıymış!

Merve Dizdar Zlatan Ibrahimovic

Meğer Merve Dizdar, dünyaca ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimović’le tanışmayı çok istiyormuş. Zlatan Ibrahimović, kibirli halleriyle bilinen bir isim. Ünlü oyuncu da onunla bir gün geçirip, “bir insanın hem egolu, aynı zamanda yüksek özgüvenli olup üstüne bir de hiç yanılmamasının, işi konusunda hiç haksız çıkmamasının nasıl bir his olduğunu” görmek istiyormuş! Merve Dizdar gibi isimler genelde tercihini oyuncu ya da yazardan yana kullanırdı. O, bu klişenin de bir istisnası!

Sahneye Çıkan İlk Oyuncu Olmak!

Merve Dizdar

Merve Dizdar, başarısını tiyatroya borçlu olan bir isim ve hala sahneyle bağlarını koparmadı. Bununla ilgili isteği de Antik Çağ’da sahneye çıkan ilk oyuncu olmakmış! “O dönemde oyuncular hep erkek tabii ama ben kadın olarak çıkmak isterdim” diyen ünlü oyuncu, epey iddialı!

Elizabeth Moss’un Yerinde Gözü Var

Merve Dizdar Elizabeth Moss

Merve Dizdar’ın bugünlerde de oynamak istediği şeyler var tabii ki! Ünlü oyuncu, sevilen dizi “The Handmaid’s Tale”de Elisabeth Moss’un oynadığı karakteri oynamak istiyormuş. Düşünsenize, ne efsane bir performans izlerdik!

Favorisi Örümcek Adam!

Merve Dizdar

Ünlü oyuncunun favori süper kahramanı ise Örümcek Adam. O karakterin tüm güçlerine sahip olmak istiyormuş, ilginç bir seçim doğrusu!

Benzer Haberler

İREM 6 Mart 2021

Çok güzel bir oyuncu her oynadığı diziler de çok güzel oynuyor ben hayranıyım

Yorum Yaz