Şeyma Subaşı Sosyal Medya Detoksundan Sonra Türkiye’ye Döndü Ama Magazincilere Kızgınlığı Geçmedi!

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Şeyma Subaşı Sosyal Medya Detoksundan Sonra Türkiye’ye Döndü Ama Magazincilere Kızgınlığı Geçmedi!

Sansasyonlarıyla ünlü Şeyma Subaşı sonunda Türkiye’ye dönüş yaptı! Bir süredir sevgilisi Meedo ile Miami’de hayatına devam eden Şeyma; bir haftalık sosyal medya detoksunun ardından ülkemize giriş yaptı! Ailesi için Türkiye’ye geldiğini söyleyen Şeyma, bugün Bebek’te magazincilere yakalandı.

Şeyma Subaşı

Sosyal Medya Detoksu Olay Oldu!

Şeyma Subaşı hakkında iddialar ve söylentiler ortaya atılmaya devam ediyor. Güzel fenomenimiz için popo estetiği yaptırdığı iddia edildi. Hatta bu iddiayı ortaya atanlara göre, popo operasyonu oldukça zorlu geçmiş ve Şeyma Subaşı ayağa bile kalkamıyormuş! Kısa sürede bütün medyanın ilgisini çeken bu söylentiler Koronavirüs’ten bile daha hızlı yayılarak magazin gündeminde bomba etkisi yarattı!

Şeyma Subaşı

Ancak aynı gün içinde Şeyma Subaşı’dan bu konuya ilişkin bir açıklama gelince bütün iddia ve söylentilerin yalan olduğunu kısa sürede anlamış olduk. Şeyma’nın söylediklerine göre; Instagram hesabı çalınan güzel fenomen; bunu bir “mesaj” olarak algılamış ve sosyal medya detoksu yapmaya karar vermiş.

şeyma subaşı

Şeyma Habercilere Çok Kırgın!

Bir hafta boyunca gönderi ya da story paylaşmayan Şeyma; bol bol kitap okumuş, meditasyon yapmış, sevgilisiyle aşk yaşamış ve partilemeye devam etmiş. Hatta Türk basınına storylerden sinirini haykırmaya ihmal etmeyen Şeyma, yine “iyi kalp” kozunu kullanmayı unutmadı. “Beni yenemezsiniz çünkü ben iyi kalpliyim, siz ise…” diyerek kendisi hakkında haber yapan herkese laf çarptı!

Bu açıklamalardan sonra Türkiye’ye dönen Şeyma, anlaşılan gazetecilere hala oldukça kırgın! Uzun zaman sonra giyinik olarak görebildiğimiz Şeyma, ayağının tozuyla Bebek’e gitti. Bebek’te arkadaşlarıyla buluşan güzel fenomenin uzun leopar montu ve transparan siyah kazağı dikkatlerden kaçmadı. Magazincilerin sorularına cevap vermeyen Şeyma, oldukça mesafeli ve soğuk görünüyor! E ama hani hep pozitiftik, gülüyorduk ne oldu şimdi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz