İnci’den Han’ı Çıldırtacak Sözler: Senin Ailen Normal Değil! Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı

Ayşegül S.

Haberler

2 Mayıs 2021

İnci’den Han’ı Çıldırtacak Sözler: Senin Ailen Normal Değil! Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı

Başladığı günden bu yana gerek konusu gerekse oyuncularının başarılı performansları ile izleyicilerin beğenisini toplayan Masumlar Apartmanı’nda yine olaylar olaylar. İşte Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak gelişmeler!

31. Bölümde Neler Olmuştu?

Masumlar Apartmanı safiye Ezgi Mola

TRT 1’in sevilen dizilerinden birisi olan Masumlar Apartmanı’nda geçen hafta Han, karşılaştığı beklenmedik durumlar karşısında daha sert önlemler almaya karar verdi. Gülben ise Han’ın Esat’ı ondan uzak tutmak için yaptıklarına karşılık kendisini kötü hisseder. Ve bu konuda radikal bir karar alır. Diğer yandan da Safiye Naci’yi bir türlü aklından çıkaramaz.

Han Köşeye Sıkışır

Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu Farah Zeynep Abdullah

Han ise kendisini iyice köşeye sıkışmış hisseder. Bunda herkesin payı vardır. İnci’nin yeni işe başlaması, Anıl’ın durumu, evdekilerin sorunları… Onun için tüm bunlar can sıkıcıdır ve bundan dolayı da oldukça gergindir. Bu arada Anıl da Gülben’e iyice kafayı takmıştır.

Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı ise bir isteme töreni ile başlar. Hikmet Bey İnci’yi istemeyi unutmamak için resmen her yere notlar yazar. Ardından Han için ailecek İnci’yi istemeye giderler. İnci’nin babası ise bu kez bu evliliğe karşı çıkmaz ve cevabı “Evet” olur. Kardeşlerin güzel bir isteme merasimi geçirmelerinin ardından Han, onlara ailesiyle gurur duyduğunu söyler. Gülben’i eve bırakan Esat onu yanağından öper. Gülben’se yaşadığı bu an için neredeyse şok olur. Fragmanda ayrıca Naci ve Han Safiye’ye yakalanmak üzeredir. Tam merdivenlerden inerken Han, Naci’nin yeniden bodruma girmesini sağlar ve Safiye Naci hocayı göremez. Ancak kazan dairesinden Naci’nin klarnet sesi gelir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz